Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

alex fernando

 
Kayıt : 22 Aralık 2018
Son Yorumları
What We Do in the Shadows (2016)
01 Ağustos 2023
5. sezon çok kötü çıktı bölümleri zorla izliyorm. İlk 4 sezon bana göre çok güzeldi ama 5. sezon zorlama ilerliyor şuan. Yapmak için yapmışlar resmen sezonu.
Loki (2021)
18 Haziran 2021
İlk defa bir marvel dizisini beğendim. Özellikle sonraki bölümlerini sıkıntıdan izlemeyi bıraktığım wanda vision dizisinden sonra çok iyi geldi. Ben beğendim. İlerlete ilerlete izlemediğim tek marvel dizisi bile olabilir. Bana göre kötü olan tek şey ikinci bölümde Sasha Lane in oynamasıydı. Kendisi oyuncu olarak tiksindiğim ve sevmediğim tek kişidir. Mantık hatası aramadan zevkine izledim. Eğlencelik dizi bunlar çok kasmaya gerek yok, hele çizgi romanlardaki konularla kapıştırmaya hiç gerek yok.
İlk iki filmle alakası yoktu. Büyük bir umutla bu filmi bekliyordum ama benim için sonuç hüsran oldu. Şeytan çıkarma yerine satanist filmi olmuş. Yönetmen büyük ihtimal artık şeytan çıkarma klişe oldu artık baydı yeni bir soluk getireyim demiş ama yok olmamış. Conjuring deyince zaten akla şeytan çıkarma geliyor. İzlenmez değil izlenir ama "The Conjuring" beklentisi olmadan izlenir. (Ne umutlarım vardı be.... gecenin karanlığında izleyip korkucaktım. Tüylerim bile kımıldamadı.)
Türkçe Altyazı © 2007 - 2023