Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

alotonx

 
Kayıt : 18 Ağustos 2017
 • Lilyhammer
  Lilyhammer
 • Oz
  Oz
 • Fringe
  Fringe
 • Fargo
  Fargo
 • Breaking Bad
  Breaking Bad
Son Yorumları
The Martian (2015)
12 Ağustos 2018
Sonu bilindik olduğundan gerilimi zayıf kalıyor. Konu çok yavan. Hollywood aynı konular etrafında dönüp duruyor. Daha önce onlarca izlediğimiz hayatta kalma filmlerinin mekanını değiştirip pazarlamışlar. Görsellik ve tekniğin gelişimi filmlerin içini boşaltıyor artık. Yönetmenler, senaristler ve oyuncular da reklam ve pazarlamanın objesi olmaktan kurtulamıyorlar.
Batman Begins (2005)
30 Ağustos 2017
Bir süper kahraman serisine giriş filminin ne kadar ileri gidebileceğini kanıtlayan filmdir benim gözümde. Günümüz süper kahraman filmleri genellikle vasat ile ortalama arasında gitmesine rağmen Batman Begins, 2005 yılında olağanüstü bir iş çıkarmış. Bana göre bu başarının önemli kısmı Nolan'ın zekasıyla ile Batman'in o karanlık havasının birleşmesinden geliyor. Özellikle Batman hikayeleri, mekanları, Gotham'ı benim için efsanedir. Zaten o hikayelerden etkilenerek yapılan bir film asla kötü olmaz. Bu filmde kurgusuyla, müziğiyle, diyaloglarıyla beni benden aldı.
Ma vie de Courgette (2016)
23 Ağustos 2017
Öyle alışık olduğumuz animasyonlara benzemiyor. Sanat filmi havası taşıyor. Temposu yavaş, dramı ağır basan ve bizlere bir mesajı olan bir film. Yetişkinler için de espriler var. Yani tam olarak çocuklar için değil. Bence ortalama bir animasyon olmuş.
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024