Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

ossolak

Yorumbaz
 
Kayıt : 13 Mayıs 2017
 • Sureiyâzu
  Sureiyâzu [S01E01]
 • The Outfit
  The Outfit
 • Parazit
  Parazit
 • Tenet
  Tenet
 • Karakomik Filmler: Deli
  Karakomik Filmler: Deli
 • Aşk 101
  Aşk 101
Son Yorumları
Blue Eye Samurai (2023)
16 Kasım 2023
Çok fan olmasam da pek çok animeyi izlerim ve arada aklıma da gelirdi eğer Türkler anime yapsalar nasıl olurdu diye düşünürdüm. İşte bu anime ABD de yaşamış insanların yaptığı bir anime olmuş arkadaşlar yani hem biraz ABD vari hem japon Japon animelrinde gördüğümüz ifadesizlik ve biraz gerçek dışılık bu animede yok biraz daha genel izleyici kitlesine daha yakın daha uyumlu bir anime çıkmış çizimler mekanlar çok iyi oturtulmuş ilerleyiş çok iyi hazırlanımış bu da akıcı merak duygusunu canlı tutan bir hal almış her bölümü soluksuz izlersiniz. Bu açıdan kesinlikle hakkı yenmemeli ama şunları da eklemeden edemeyeceğim karakterler seçimleri izledikleri yollar hep biraz yavan kalmış animede herkes dediğim ABD li japon gibi davranıyor hareket ediyor bu da aslında anlatılabilecek pek çok şeyi biraz havada bırakıyor. senaryo bazı açılardan iyi hazırlanmış olsa da bazı yerlerde çuvallamış hissetirdi bu yapıdan çok daha iyisini beklerdim ama bu hali de fazlasıyla ilgi çekici aksiyonu dövüş kaleografisi çizimleri çok iyi ancak tabi ki +18 öyle ailecek izleyelim derseniz çocuklara izletmeseniz çok iyi edersiniz.
The Creator (2023)
16 Kasım 2023
Film bazı açılardan iyi bazı açılardan kötü olmuş bu da ortalama hale getirmiş görsel efektler aksiyon tasarımlar nispeten güzelken senaryo oyunculuklar biraz eksik tarafta kalmış. Böyle anlatınca biraz basit görünebilir ama bu filmin kötü ve sıradan olduğu anlamına da gelmiyor eğer seyirlik zaman geçirmelik bir yapıt arıyorsanız kesinlikle doğru film keşek eksi yönlerini biraz daha ilerletseymiş daha iyi olacakmış puana aldırmayın izleyin derim ben iyi seyirler.
Aksiyon kategorisinde kesinlikle üst sırlarda yer bulabilecek bir yapım olmuş oyunculuklar işleniş mekanlar kostümler kesinlikle güzel hazırlanmış ama iş senaryoya gelince işler biraz tökezliyor gibi evet alt yapısı güzel hazıtlanmış olsa da içi doldurulurken bazı yerler biraz daha şöyle yapar akışı kurtarırız olarak değiştirilmiş. müzikleri diğer pek çok övülesi şeyleri görünce çok da göze batmıyor denilebilir nihayetinde aksiyon filmi dersek aslında verilen puanların daha üstünü hak ettiği görüşündeyim. özellikle iyi film kıtlığı çektiğimiz şu günlerde kesinlikle izlenir aksiyon filmi olarak 9.7 genel filmler arasında da 7.9 gibi bir pauanı hak ediyor.
Türkçe Altyazı © 2007 - 2023