Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

ossolak

Yorumbaz
 
Kayıt : 13 Mayıs 2017
 • Sureiyâzu
  Sureiyâzu [S01E01]
 • Rebel Moon: A Child of Fire - Part One
  Rebel Moon: A Child of Fire - Part One
 • The Outfit
  The Outfit
 • Parazit
  Parazit
 • Tenet
  Tenet
 • Karakomik Filmler: Deli
  Karakomik Filmler: Deli
Son Yorumları
The Fall Guy (2024)
01 Haziran 2024
Film garip bir havayasahip komediye birden aksiyone birden romantimzme dönüyor uzun diyaloglar biraz akışı bozuyor ama yine de güzel ilerliyor hızlı biten eğlencelik filmlerden birisi olmuş beni en sevindiren tarafı düblörlerin zor hayatını anlatma ve sorunlarına mercek turması açısından iyi olmuş keşke biraz daha üstüne düşselermiş ama bu hali bile yeterli. eğer eğlenceli zaman geçirmek isteyip biraz da rahatlamak isterseniz size iyi gelir.
Misanthrope (2023)
05 Mayıs 2024
Filmi genel olarak beğendim diyebilirim biraz polisiye biraz gerilim biraz siyasi oyunlar derken güzel ilerleyiş iyi hazılanmış karakterler ortalama oyunculuk derken film size beklediğinizi verecek kadar güzel zaman geçirtiyor özellikle filmi güzel yepen şey de kötü karakteri yeteri kadar iyi anlatması olmuş tek kötü tarafı bazı yerleri fazla durağanlaştı bu da bir tık sıkıcı hale getirdi ilgiyi biraz olsun daha iyi diri tutmaya çalışsalardı daha da iyi bir film ortaya çıkabilirmiş ki o sebeple genel puanı biraz düşük ama tür severler için kesinlikle es geçilmemesi gerekn bir film olmuş.
Dune: Part Two (2024)
23 Nisan 2024
Valla bu filme ne puan versem bilemedim beni bir taraftan merak ettiriyor diğar taraftan baya bayıyor senaryo güzel gidiyor birden yine görmekten bir hal olduğum seçilmiş kişi muhabbetine sarıyor tamam kadim toplumları galeyana getirme yöntemidir tamam biraz romantik yanı da vardır da bu filmde insanı şüpheye düşüren bir saniye olmuyor.
Sürprizbozan: Göster
diğer taraftan da filmin konusu biraz olsun güzel önceki karakterlerle olan ilişkiler güzel devam ettrilmiş yeni karakterler katılmış ortam ve kostümler biraz olsun oturmuş ben petra benzeri bir yapının da olmasını beklerdim ama neyse boş ver dedim çünkü film zaten böyle gidiyor bir yerden güzel gidip bir yerden salıveriyor. son olarak tamam abi film evreninde çok olay olmuş o sebeple bunlar taşdevri insanı gibi bıçak kullanıyor da bunu biraz olsun bir gıdım filmin repliklerine ekleselerdi o da yok. böyle garip ikilemlerle film akıp geçiyor geçen zamana mı yansam yoksa neyse zaman geçti mi desem bilemiyorum diyerek izlerseniz 6..7 lik bir film kendileri.
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film