Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

BFE

 
Kayıt : 21 Mart 2015
 • Babam ve Oğlum
  Babam ve Oğlum
 • Harry Sally İle Tanışınca
  Harry Sally İle Tanışınca
 • 12 Yıllık Esaret
  12 Yıllık Esaret
 • Felekten bir Gece
  Felekten bir Gece
 • Celal İle Ceren
  Celal İle Ceren
Son Yorumları
Babam ve Oglum (2005)
21 Mart 2015
Filmi ilk vizyona girdiğinde de izlemiştim. Sonrasında da özellikle değil ama eşlik etmiş olmak için 4 defa daha izleme şansı buldum. Benim zamanımda çekilmiş en iyi Türk filmiydi bana göre.

Aile konulu filmler beni her zaman etkilemiştir. Babam ve Oğlum, hem güldürdü, hem ağlattı, hem eğlendirdi, düşündürdü. Filmin herhangi bir sahnesinde birçok insanın kendinden bir şeyler bulabileceği bir film. Mutlaka izlenmesi gereken, bana ileride çocuklarıma bile izletmeyi düşündürecek kadar başarılı bir film. Oyunculuk muhteşem, söylemeden geçemedim
When Harry Met Sally... (1989)
21 Mart 2015
Güzel bir komedi, gerçek hayattan uzak bir senaryo olduğunu düşünmüyorum. izlenebilir
12 Years a Slave (2013)
21 Mart 2015
İzlediğim en güzek filmlerden biriydi. Etkisi uzun süre devam etti, ırkçı düşünceler yüzünden eziyet gören insanları birçok filmde gördük, izledik ancak bu film kadar beni etkileyen sahnelere sahip başka bir film hatırlamıyorum.

Senaryo başarılı, akıcı, sıkılacak vaktiniz olacağını sanmıyorum. Sadece 12 yıl boyunca süregelen bir esaret hayatına daha çeşitli hikayeler sığdırılabileceğini düşünüyorum. Sanırım eleştiri anlamında ekleyebileceğim tek şey bu..
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024