Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

babyblue

 
Kayıt : 29 Kasım 2014
Son Giriş : Gizli
Son Yorumları
Joy (2015)
01 Ocak 2016
Filmin ilk 45 dakikası aşırı sıkıcı ve ağır işliyor. İkinci 45 dakikada olaylar biraz daha hareketleniyor ve film izleyiciyi içine çekmeye başlıyor. Son 15 dakikalık bölümde mesajını verip sonuca bağlıyor. Filmin gerçek hayattan uyarlama olması nedeniyle senaryo açısından çok genişletilmesi mümkün olamadığı için çok heyecanlı ve akıcı bir film olmamış. Filmin büyük bir kısmında sıkıldığımı söyleyebilirim. Filmin kadrosu çok sağlam olsa dahi isimleri büyüklüğü kadar iyi bir film de olamamış malesef. Genel değerlendirmede ortalamanın biraz altında bir film olmuş.
Sonuç olarak izleyene bir şey katmayacağı gibi izlemeyende de herhangi bir eksiklik oluşturmaz.
Creed (2015)
29 Aralık 2015
Aynı tarzda yüz tane film çekilmiş olsa da bu film de diğerleri gibi kendisini izlettiriyor. Filmin gelişmesini de sonucunu da kolaylıkla tahmin edebilmenize rağmen yaşattığı duygu nedeniyle kopup gitmiyorsunuz. Ayrıca Rocky ile bağlantılamaları da hoşuma gitti. Bir devrin adamı Sylvester Stallone'yi bu halde görmek zamanın ne kadar çabuk geçtiğini de bana hatırlattı. Duygulandım sanırım daha fazla yazamayacağım. Sümüklü
Spectre (2015)
29 Aralık 2015
Film klasik Bond serisi tadını bozmamış. Güzel bir kurgu, geniş aksiyon sahneleri, güzel çekim açıları vs. Ayrıca Bond serisine en yakışan adam bence Daniel Craig, gerçekten süper bir oyunculuk sergiliyor. Bir solukta izletiyor kendini film.
Mutlaka izleyin izlettirin.
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024