Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

CMSVRM

 
Kayıt : 18 Nisan 2014
D.Günü : Mart 03, 1982 (42) Balık
Şehir : Samsun
Meslek : Technical Agent
İlgi alanları : Sinema, Müzik, Yüzmek
 • Çelik Adam
  Çelik Adam
 • Korku Seansı
  Korku Seansı
 • Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden
  Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden
 • Ninja Kaplumbağalar
  Ninja Kaplumbağalar
 • Totally Killer
  Totally Killer
 • avatar
  cinemale
 • avatar
  JAVAJAVA2002
Son Yorumları
Baghead (2023)
15 Mayıs 2024
Değişik ve ilgi çekici bir konusu var. Yönetmen senaryoyu o kadar iyi işlemiş ki, merakla ne olacak diye beklentide kaldığınız için seyir zevkinizi de kaybetmiyorsunuz. Oyunculuklar iyi, müzikler güzel, gerilim çok olmasa da yeterli. Bir de bu tip filmler iyi başlar ama olabilecek en kötü finalle sona erer. Bu filmin sonu ise gayet tatmin edici. Dolayısı ile filmi izlerken ki harcadığınız zamana acımıyorsunuz. İyi seyirler.
Thanksgiving (2023)
14 Mayıs 2024
Slasher filmlerini sevenleri nihayet mutlu edecek bir yapım geldi. Hele ki kaliteli slasher filmlerinin iki senede bir çıktığını düşünürsek, bu film el üstünde bile tutulabilir. Film güzel, gerilimi iyi, bol kanlı. Vakit geçirtiyor. Yönetmen eli roth. Dolayısı ile filmden beklenti bir tık daha yükseliyor, ancak izlerken bir şeyler eksik gibi hissediyorsunuz. Yine de kötü film değil. Bu arada filmin başlangıç sekansi gerçekten efsane. Bizim marketlerde indirimli günlerde yaşanan kaoslar geldi aklıma. Iyi seyirler...
Madame Web (2024)
04 Nisan 2024
Sony'nin böyle berbat bir yapıma imza atması beni gerçekten çok şaşırttı. Geçmiş Spider-Man filmleri ve özellikle Venom filmlerindeki başarısından sonra, insan ister istemez yine bir beklentiye giriyor. Ama film o kadar rezalet ki arkadaşlar, cidden tarifi yok. Hele 26-27 yaşına gelmiş Sydney Sweeney'i liseli bir ergen gibi göstermeye çalışmaları tam bir faciaydı. Karakterler yakışıksız, itici. Sığ bir senaryo. Bomboş bir aksiyon. Puanını cidden hak eden bir film. Bu çakılmadan sonra devamının da çekileceğini sanmıyorum.
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024