Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

CMSVRM

 
Kayıt : 18 Nisan 2014
D.Günü : Mart 03, 1982 (41) Balık
Şehir : Samsun
Meslek : Technical Agent
İlgi alanları : Sinema, Müzik, Yüzmek
 • Örümcek Adam 3
  Örümcek Adam 3
 • Örümcek Adam 2
  Örümcek Adam 2
 • Örümcek Adam
  Örümcek Adam
 • R.I.P.D.: Ölümsüz Polisler
  R.I.P.D.: Ölümsüz Polisler
 • G.I. Joe: Kobra'nın Yükselişi
  G.I. Joe: Kobra'nın Yükselişi
 • avatar
  JAVAJAVA2002
Son Yorumları
M3GAN (2022)
06 Şubat 2023
Son zamanlarda izlediğim en iyi gerilimlerden biriydi. Gerek hikayesi, gerek oyunculukları ve gerekse müzikleri son derece yeterli. Bazı arkadaşlar Chucky ile kıyaslamışlar. Chucky kumaştan yapılmış bir pamuk yığını, yani düpedüz saçmalıktan ibaret. Ve tillah sene geçse, gerçekleşmesi % 1 milyon imkânsız. Ancak burada bir yapay zekâ var ve günümüzde yapay zekânın ne kadar korkunç bir duruma geldiğini göremiyorsanız, bu sizin eksiğiniz arkadaşlar. Google'ın iptal ettiği bir yapay zekâ projesi var, neden iptal edildiğini bir araştırın isterseniz. ChatGPT'ye de bir göz atın derim. O zaman Chucky ile Yapay Zekâ'nın arasındaki farkı anlar bu gereksiz kıyaslamayı yapmazsınız.. Film gayet iyi ve vaat ettiğini veriyor dostlar. Tavsiye ederim. İyi seyirler...
I Want You Back (2022)
12 Ocak 2023
Film çok uzun, 2 saate yakın. Bu tip filmler cast alanı dahil en fazla bir buçuk saat olmalı. Filme gelecek olursak; Aile Komedisi değil, Romantik Komedi değil, Drama değil... "Yetişkinlerde ergenlik nasıl olur" filmi diyebiliriz. Liseli filmi olabilecek ve genelde gençlere hitap eden bir senaryo ile yetişkin filmi yapılmış. Bu yüzden de film çok gevşek geldi bana. Karakterler de birbiri ile çok uyumsuz. Ben beğenmedim şahsen. İzle sil tarzı bir TV filmi.
Wednesday (2022)
11 Ocak 2023
Çok keyifli, çok eğlenceli. Senaryosu, renkleri, çekimleri, sinematografisi, müzikleri ve oyunculukları ile olumlu her şeyi söyleyebilirim bu dizi için. Tim Burton imzası taşıdığı için beklentim de yüksekti ve beklediğimi aldım diyebilirim. Tek olumsuzluk canavarın fazla CGI'a kaçmasıydı. Canavarın yapımı için biraz daha özen gösterilebilirdi. Tim Burton'un bu dizi ile yetinmeyip Addams Ailesi için de film çekmesi lazım. Şu aralar Beetlejuice 2 (Beterböcek 2)'nin yapımı ile meşgul ama mutlaka Addams Ailesi projesine de başlaması lazım. Nihayet Netflix'ten çok kaliteli bir yapım geldi.

Jenna Ortega ise You dizisinde dikkatimi çeken bir aktristi. Çok başarılı bulmuştum. Bu dizi ve Wednesday karakteri, onun için harika olmuş. Resmen karakter Jenna için, Jenna karakter için yaratılmış. En azından Tim Burton bunu bize hissettirdi. Yapımda eli geçen herkesin emeğine sağlık.
Bu tip yapımlarını seviyorsanız, alın cipsinizi, patlamış mısırınızı ve bu fantastik, masal dünyasına adımınızı atın.
Türkçe Altyazı © 2007 - 2023