Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

prehistoric

 
Kayıt : 16 Ocak 2008
 • Basilisk: Ouka Ninpouchou
  Basilisk: Ouka Ninpouchou [S01E01]
 • Kyôshoku sôkô Guyver: Kikaku Gaihin
  Kyôshoku sôkô Guyver: Kikaku Gaihin [S01EPaket]
 • Meitantei Conan: Juichi-ninme no Striker
  Meitantei Conan: Juichi-ninme no Striker
 • Black Blood Brothers
  Black Blood Brothers [S01E12]
 • Black Blood Brothers
  Black Blood Brothers [S01E11]
Son Yorumları
Jack Ryan: Shadow Recruit (2014)
01 Ocak 2014
Şok Bu kaçıncı Jack filmi, bana mı öyle geliyor yoksa Hollywood başka kahraman ismi bulamıyormu "jack the giant slayer", "Jack Reacher", "Kangaroo Jack", Samurai Jack", "Jack Hunter and the Lost Treasure of Ugarit", "Jack the Reaper",... vb gibi. Daha bir sürü Jack isimli fim var. Birileri Cüneyt diye isim olduğunu hatırlatsın yapımcılara Çok Mutlu Unutuldu gitti isim.
Jack the Giant Killer (2013)
01 Ocak 2014
nolamaz nayır Jack The Giant Slayer filminden önce isim benzerliğinden yutturarak seyrettirebiliriz mantığıyla yapılmış bir 3. sınıf deneme diyebiliriz. Oltaya düşüp filmi indirenlerden birisi olarak afişle içeriğinin hiçbir bağlantısı olmadığını söyleyebilir, hatta afişteki yaratıkları çizen ressamın daha yüksek hayal gücü olduğunu söyleyebiliriz. Çerezlik bile değil. Ama bennn
Bu filmin ingilizce altyazısını arıyorum. Bulabilirsem buna başlayacağım. Şu anda mevcut altyazı büyük ihtimalle googletranslator kulanılarak çinceden çevrilmiş. Tamamen makina çevirisi. Türkçeye çevirmeye çalıştığım zaman abuk subuk şeyler çıkacak bu yüzden iyi bir ingilizcesi çıkana kadar bu altyazıya dokunmayacağım. İntenetten baya bir aradım ama iyisini bulamadım. Elimde hardsublı moviesi var. Gömülü ingilizce altyazısı iyi ama onuda tek tek hem tercüme edip hem zamanlaması ile uğraşırsam 2-3 ayda zor içinden çıkarım 1400-1500 satırlık bir altyazı olması lazım. Elinde olan var veya hardsubdan ripleme durumu varsa bana bir mesaj atarlarsa sevinirim. Düzgün ingilizce altyazısnın ilk satırı : "Today, not long after 21:50... " ile başlıyor.
Türkçe Altyazı © 2007 - 2023