Giriş Kayıt

Zac Efron'un DJ'i Canlandırdığı Filmden İlk Fragman


  1. Haberler
  2. Sinema
McFly - 22 Mayıs 2015 10:08

588 Ailem İçin ve Kötü Komşular filmleriyle adından söz ettiren Zac Efron'un başrol oynadığı We Are Your Friends'ten ilk fragman yayınlandı! Cole Carter rolünde izleyeceğimiz Efron, filmde başarıya giden yolda küçük adımlarla ilerleyen bir DJ'i canlandırıyor.

Senaryosunu ve aynı zamanda yönetmenliği Max Joseph tarafından üstlenilen filmin oyuncu kadrosunda Efron'un yanı sıra Gone Girl filminden de gözlerimizin aşina olduğu Emily Ratajkowski yer alıyor. 

Film, neredeyse zamanının tamamını çocukluk arkadaşlarıyla geçiren ve geceleri de dünyayı ateşe verecek bir şarkı üzerine çalışan DJ Cole (Zac Efron)'un etrafında dönüyor. Tüm olanlar DJ Cole'un, DJ James ile tanışmasıyla bir anda değişir. Cole, James'in kendisinden yaşça küçük olan sevgilisi Sophie (Ratajkowski)'ye aşık olmasıyla olaylar karmaşık bir hal alır. Cole aşk, sadakat ve geleceği arasında seçim yapmak zorunda kalacaktır.

We Are Your Friends, 29 Ağustos 2015 tarihinde Amerika'da vizyona girecek. Ülkemiz için kesinleşmiş bir vizyon tarihi bulunmuyor.

kaynak:sinemajor

Yorumlar

Molar34 22 Mayıs 2015 11:28
01:26 Play me something... Çok Mutlu
Güzel film olacak. High School Musical'dan sonra farklı filmlerde gördük iyi ki Wink

Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2023