Giriş Kayıt

Yeni Jurassic Park Filmi Jurassic World’ün İlk Fragmanı Geldi


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 25 Kasım 2014 01:24

1962 

resim

Jurassic Park, 90’ların en belirleyici filmlerinden biriydi, buna şüphe yok. Sadece piyasaya çıkıp, mezun olduktan sonra ne yapacağını bilemeyen tonla paleontolojistin ortada dolanmasına sebep olmakla kalmadı; aynı zamanda özel efekt teknolojisinin geldiği noktayı ispatlayarak arkasından gelen pek çok filmin de önünü açmış oldu. George Lucas’ın bile Prequel üçlemesini çekmeye ancak Jurassic Park’ı gördükten sonra ikna olduğu söylenir. Önemli bir filmdi velhasıl Jurassic Park, bu önemi de kitlelerce tasdiklendi. Bugün kendisi 90’ların en çok izlenen ve en iyi hatırlanan filmlerinden biri.

O yüzden -her ne kadar ortalamanın altı devam filmleriyle canımız biraz sıkılmış olsa da- yeni Jurassic Park filmi bizim için heyecanlanmamıza sebep veren işler kategorisinde sağlam bir şekilde duruyor. Buna sebep olan faktörler arasında filmin yönetmeninin Safety Not Guaranteed ile gönlümüzü kazanmış Colin Trevorrow’un oluşu, başrolleri Chris Pratt, Bryce Dallas Howard ve Vincent D’Onofrio gibi sağlam isimlerin paylaşması ve tabii ki Steven Spielberg’in filmle ilgileniyor olması da var.

Eğer siz de bizim ki Jurassic World’ü kafanızdaki “heyecanlandıran filmler” kategorinizde kodladıysanız iyi bir haberimiz var: Filmin ilk fragmanı yayınlandı. Fragman dediysem öyle sular seller gibi akan uzun bir şey beklemeyin. Elimizde bir “fragman fragmanı” var. Sadece 20 saniyelik, asıl fragmanın ne zaman geleceğini duyuran bir video. Fakat yine de filme dair bir şeylere pek aç olduğumuzdan, iştahımızı kabartıyor.

Video şu şekilde. Çok bir şey ifade etmiyor ama biz yine de fikirlerinizi alalım, heyecanlı mısınız Jurassic World için? Ne diyorsunuz, sizce iyi olacak mı? Yorumlarınızı belirtiniz efendim!Jurassic World
2015
Jurassic World
Aksiyon / Macera / Bilim-Kurgu124 dk

Yönetmen: Colin Trevorrow
Günümüz Nublar Adası’nda geçen Jurassic Park 4, ilk filmde John Hammond’ın istediği gibi, artık gerçek bir eğlence parkı. Her sene 10 milyon ziyaretçinin geldiği bu ada tamamen güvenli. Park Deniz Dünyası’na benzer olarak tanımlanıyor ve parka Nublar...
6.9 (643,456 Oy)

Kaynak: Geekyapar


Yorumlar

Quaresmania 27 Kasım 2014 12:39

YorumunuzForumdan Benzer BaşlıklarTürkçe Altyazı © 2007 - 2022