Giriş Kayıt

Toy Story That Time Forgot'ın Çıkış Tarihi Belli Oldu


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 11 Ekim 2014 10:26

1453 

resim

Pixar, ilk olarak televizyonda gösterilecek olan Toy Story That Time Forgot‘ın çıkış tarihini 2 Aralık olarak açıkladı. Geçen yıl, Cadılar Bayramı için yayınlanan Toy Story of TERROR‘ın hemen ardından gelen film ABC kanalları üzerinden yayınlancak.

Toy Story That Time Forgot yine yarım saat uzunluğunda olup, Noel zamanı Bonnie’ye hediye olarak gelen teknolojik oyunların ardından, kendilerini yolun kenarına atılmış bulan oyuncakların Bonnie’nin odasına dönüş hikayesini anlatacak. Bu kez grubun lideri ise dinazor Trixie olacakmış.

Filmin yapımcılığını Toy Story of TERROR’ın yanısıra Ratatouille’un da yapımcısı Galyn Susman üstlenirken, yönetmenliğini Sam and Max oyununun yaratıcısı Steve Purcell üstlenmiş.

Film için Mike Mignola tarafından hazırlnan poster ise, geçtiğimiz aylarda San Diego’daki Comic-Con etkinliğinda görücüye çıkmıştı.


resim

Toy Story That Time Forgot
2014
Toy Story That Time Forgot
Animasyon / Kısa Metraj / Macera / Komedi / Aile / Fantastik22 dk

Yönetmen: Steve Purcell
Noel sonrası yeni oyuncakların gelişiyle Woody, Buzz ve arkadaşlarının huzuru kaçar. Yeni dinozor oyuncaklar büyük tehdit teşkil etmektedirler zira kendilerinin oyuncak olduklarından haberleri yoktur. - Gönderen: Nostromo...
7.1 (12,664 Oy)

Kaynak: Bant Magazine


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2023