Giriş Kayıt

Tom Hardy'nin Al Capone'u Canlandırdığı Fonzo'dan Yeni Görüntüler Yayınlandı


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 13 Mart 2019 17:35

697 

resim

Chronicle ve Fantastic Four filmleriyle tanınan Josh Trank’in yönettiği, Tom Hardy’nin Al Capone’u canlandırdığı Fonzo’dan yeni görüntüler yayınlandı.

2012 yılında, süper kahraman hikâyelerine çok daha gerçekçi bir bakış açısıyla yaklaşan Chronicle ile sinema dünyasına etkileyici bir giriş yapan Josh Trank, 2. filmi olan Fantastic Four ile aynı başarıyı tekrarlayamamış, film hem gişede büyük hayal kırıklığı yaratmış hem de eleştirmenler tarafından adeta yerden yer vurulmuştu. Fantastic Four hezimetinden sonra üzerinde çalıştığı birçok proje rafa kaldırılan Trank, dört yıl sonra yeni bir filmle geri dönmeye hazırlanıyor.

Trank’in yeni filmi Al Capone’un pek de bilinmeyen son yıllarına odaklanan Fonzo olacak. Bu yıl sinemaseverler ile buluşması beklenen Fonzo’da, daha önce Robert De Niro ve Stephen Graham gibi oyuncuların hayat verdiği Al Capone’u Tom Hardy canlandırıyor.

Senaryosunu da Trank’in kaleme aldığı film; 48 yaşında ölen Capone’un hayatının son dönemine odaklanıyor ve hapishanede geçirdiği 10 yılın ardından bunama belirtileri göstermeye başlayan Capone’un şiddet dolu geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalmasını anlatıyor.

Trank, post-prodüksiyon sürecindeki filmden üç yeni görüntü paylaştı. Bu görüntüler, Hardy’nin rolü için geçirdiği fiziki değişimi gözler önüne seriyor.

Oyuncu kadrosunda Tom Hardy’e Linda Cardellini, Matt Dillion, Jack Lowden, Kyle MacLachlan ve Noel Fisher‘ın eşlik ettiği filmin vizyon tarihi şimdilik belirsizliğini koruyor.


resim

resim

Capone
2020
Capone
Biyografi / Suç / Dram103 dk

Yönetmen: Josh Trank
Capone, Chicago şehrini ve Amerika'yı kasıp kavuran mafya babası Al Capone'un hayatının bir kısmına odaklanıyor. Vergi kaçırmak suçundan 10 yıl hapse mahkum olan Capone, bu hikayede dışarı çıktıktan sonra akıl sağlığını yavaş yavaş yitirir ve geçmişiyle...
4.7 (21,626 Oy)

Kaynak: FilmLoverss


Yorumlar

Tempest 17 Mart 2019 18:26
Tom Hardy bu tip ''sert erkek'' rollerinin aranan adamı oldu. O yüzden filmden beklenti yüksek. Yani ortalama üstü bir performans bile kabul görmez. O yüzden çok çok iyi film gerekiyor. Yoksa eleştiriler her anlamda ağır olacaktır. Bunun dışında bu film özelinde söylemiyorum Hardy film / senaryo seçme konusunda kariyerinin ışıltısı biraz daha seçiçi olması gerekiyor.

YorumunuzForumdan Benzer BaşlıklarTürkçe Altyazı © 2007 - 2023