Giriş Kayıt

Tiffany Haddish ve Rose Byrne’lü “Limited Partners” Ertelendi!


  1. Haberler
  2. Sinema
McFly - 18 Mart 2019 08:49

509 

resim


Komedi filmlerinin aranan yüzlerinden biri haline gelen Emmy ödüllü Tiffany Haddish ve “Damages” dizisinin iki Altın Küre adayı yıldızı Rose Byrne’ün başrollerini paylaştığı komedi filmi “Limited Partners”ın vizyon tarihinde değişikliğe gidildi. Bu sene 28 Haziran tarihinde gösterime girmesi beklenen filmin 10 Ocak 2020 tarihine ertelendiği açıklandı.

Filmin oyuncu kadrosunda 2002 yapımı “Frida” filmindeki performansıyla Oscar ve Altın Küre’ye aday gösterilen Salma Hayek, “I'm Dying Up Here” dizisinin yıldızı Ari Graynor, “The Chi”de oynayan Jacob Latimore, “Silicon Valley”de izlediğimiz Jimmy O. Yang, Karan Soni, Natasha Rothwell, Jessica St. Clair ve Billy Porter gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmenliğini “The Good Girl”, “Youth in Revolt” ve “Alexander ve Felaket, Korkunç, Berbat, Çok Kötü Bir Gün” gibi filmlerle tanınan Miguel Arteta üstleniyor.

Hikaye detayları henüz bilinmeyen filmde Tiffany Haddish ve Rose Byrne, başarılı bir şirket kuran iki yakın arkadaşı oynuyor. Şirket için büyük bir satın alma teklifi geldiğinde ikili arasındaki bağ test edilmeye başlıyor. Filmin senaryosuna ise Sam Pitman ve Adam Cole-Kelly ikilisi imza atıyor.

beyazperde

Yorumunuz






Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film