Giriş Kayıt

The Unbearable Weight Of Massive Talent Filminden İlk Fragman Yayınlandı


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 15 Aralık 2021 15:47

442 

resim

Dün, ilk görselleri paylaşılan The Unbearable Weight Of Massive Talent filminden ilk fragman da geldi. Nicolas Cage'in kendisini canlandıracağı filmin yönetmen koltuğunda Tom Gormican oturuyor. Gormicon, filmin senaryosunu Kevin Etten ile birlikte kaleme aldı.

The Unbearable Weight Of Massive Talent, paraya ihtiyacı olan aktör Nick Cage'in, para karşılığında milyarder bir hayranının doğum günü kutlamalarına katılmasını anlatıyor. Ancak, Pedro Pascal tarafından canlandırılan, Javi adındaki bu hayranın aynı zamanda bir uyuşturucu baronu olması nedeniyle, Nick Cage partiye CIA muhbiri olarak katılmak zorunda kalıyor.

Filmde Nicolas Cage ve Pedro Pascal'a; Neil Patrick Harris, Tiffany Haddish, Sharon Horgan, Eli Jane, Jacob Scipio gibi isimler eşlik ediyor. Ayırca senaryoya göre filmde Quentin Tarantino, Naomi Watts, Charlie Sheen ve Jim Carrey de misafir oyuncu olarak yer alacak.

The Unbearable Weight of Massive Talent'ta Nicholas Cage'in hem kendisinin şimdiki halinin bir versiyonunu hem de gençlik yıllarında, David Lynch'in 1990 tarihli Wild at Heart filminde oynadığı dönemdeki halini canlandıracağı biliniyor. Ayrıca filmde, Face/Off (1997), Con Air (1997), Leaving Las Vegas (1995) ve Gone in Sixty Seconds (2000) gibi filmlerde canlandırdığı ikonik rollerini yeniden ele alması bekleniyor.


The Unbearable Weight of Massive Talent
2022
The Unbearable Weight of Massive Talent
Aksiyon / Komedi / Suç105 dk

Yönetmen: Tom Gormican
Mali yönden sıkıntılı bir süreçten geçen Nicolas Cage, ekonomik durumunu düzeltmek için hayranı olan Meksikalı bir milyarderin doğum günün para karşılığında katılmayı kabul eder. Ancak Cage’in doğum günü partisine gideceği milyarderin aynı zamanda...


Kaynak: Beyazperde


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2023