Giriş Kayıt

The Skeleton Twins’in İlk Fragmanı Yayınlandı


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 01 Temmuz 2014 17:01

1148 

resim

Saturday Night Live’dan tanıdığımız komedyenler Kristen Wiig ve Bill Hader’ı yeniden beyazperdede buluşturan The Skeleton Twins’in ilk fragmanı yayınlandı.

Kristen Wiig çoktan “Bridesmaids” ile Hollywood’da kendine yer edinmeyi başardıysa da, herkes Saturday Night Live‘dan rol arkadaşı Bill Hader‘ın sırasının gelmesini bekliyordu. Superbad‘den The Disappearence Of Eleanor Rigby‘e kadar birçok filmde küçük rollerde karşımıza çıkan Bill Hader, yeni dramedi filmi ‘The Skeleton Twins‘de bu sefer Wiig ile baş rolü paylaşıyor.


resim

Bu senenin başında Sundance Film Festivali‘nde prömiyerini yapan film, birbirinden ayırılmış ve hayatlarında birçok zorlukla mücadele eden ikiz kardeşler Maggie ve Milo’nun on sene sonra bir araya gelmesini konu alıyor. True Adolescents‘in yönetmeni Craig Johnson‘ın yönettiği filmin müzikleri ise Nathan Larson imzası taşıyor.

Bu iki başarılı komedyenin drama ile olan imtahanını, film bu sonbahar vizyona girdiğinde izleme fırsatı bulacağız.The Skeleton Twins
2014
The Skeleton Twins
Komedi / Dram / Romantik93 dk

Yönetmen: Craig Johnson
Birbirinden ayırılmış ve hayatlarında birçok zorlukla mücadele eden ikiz kardeşler Maggie ve Milo'nun on sene sonra bir araya gelmesini konu alıyor. | Gönderen: McFly...
6.8 (42,960 Oy)

Kaynak: FilmLoverss


YorumunuzForumdan Benzer BaşlıklarTürkçe Altyazı © 2007 - 2023