Giriş Kayıt

The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes Filminden Yeni Fragman Yayınlandı


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 20 Eylül 2023 19:03

509 

resim

Açlık Oyunları serinin ana karakteri Katniss Everdeen'den 64 yıl öncesine giderek Coriolanus Snow'un gençliği ve düzenlenen 10. Açlık Oyunları'nı odağına alan Açlık Oyunları: Kuşların ve Yılanların Şarkısı (The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes) filminden fragman yayınlandı.

Açlık Oyunları roman serisine imza atan Suzanne Collins'in 2020 yılında yayımlanan Kuşların ve Yılanların Şarkısı kitabından uyarlanan Açlık Oyunları: Kuşların ve Yılanların Şarkısı (The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes), seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Dört filmlik seride Capitol'un tiran lideri olarak gördüğümüz Coriolanus Snow'un, yıllar önce gençlik döneminde, 10. Açlık Oyunları'nda 12. Bölge'den Lucy Gray Baird'ın mentoru olması sonrası gelişen olayları anlatan filmde, Coriolanus Snow'un gençliğine Tom Blyth hayat verirken, Lucy Gray Baird karakterini ise yakın dönemde çıkış yakalayan genç oyunculardan Rachel Zegler canlandırıyor.

İkiliye Hunter Schafer, Jason Schwartzman, Viola Davis, Peter Dinklage, Burn Gorman gibi isimlerin eşlik ettiği Açlık Oyunları: Kuşların ve Yılanların Şarkısı (The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes), 17 Kasım'dan itibaren ülkemizde sinemalarda seyirciyle buluşacak. Filmden yayınlanan fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.


The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes
2023
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes
Aksiyon / Macera / Dram157 dk

Yönetmen: Francis Lawrence
Suzanne Collins'in çok satan romanından uyarlanan The Ballad of Songbirds and Snakes, Açlık Oyunları serisindeki Başkan Snow'un gençliğini anlatacak. 18 yaşındaki Coriolanus'a ve Snow ailesinin çöküşüne odaklanan filmde, genç Coriolanus, 10. Açlık Oyunları'nda...


Kaynak: Box Office Türkiye


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film