Giriş Kayıt

The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes Filminden İlk Fragman Yayınlandı


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 28 Nisan 2023 16:07

731 

resim

Açlık Oyunları serisinin yeni filmi "The Ballad of Songbirds and Snakes" (Açlık Oyunları: Kuşların ve Yılanların Şarkısı) için ilk fragman Lionsgate'in CinemaCon 2023 sunumunda yayınlandı.

Suzanne Collins'ın kitabından uyarlanan film için orijinal Açlık Oyunları üçlemesini yöneten Francis Lawrence yönetmen koltuğuna geri döndü. Senaryoyu ise Michael Arndt ve Michael Lesslie kaleme aldı.

Film, Açlık Oyunları üçlemesindeki olaylardan yıllar önce, Panem'in acımasız başkanı Coriolanus Snow'un henüz 18 yaşında olduğu bir dönemde geçiyor. Genç Snow (Tom Blyth), savaş sonrası Capitol'de ailesinin bir zamanlar sahip olduğu şerefi yeniden kazandırmak için çalışıyor.

10. Açlık Oyunları yaklaşırken Snow, 12. Bölge'den Lucy Gray Baird (Rachel Zegler) adlı bir kızın mentoru olarak atanır ve açılış seremonisi sırasında söylediği şarkıyla tüm Panem'in dikkatini üstüne çeken Lucy'i gördükten sonra kazanmak için bir şansları olduğuna inanmaya başlar.

Şovmenlik içgüdülerini ve yeni keşfedilen politik anlayışlarını birleştiren Snow ve Lucy'nin zamana karşı hayatta kalma yarışı, eninde sonunda kimin ötücü kuş, kimin yılan olduğunu ortaya çıkaracaktır...

Peter Dinklage, Hunter Schafer ve Viola Davis'in de oyuncu kadrosunda yer aldığı film 17 Kasım'da sinemalarda.


The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes
2023
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes
Aksiyon / Macera / Dram157 dk

Yönetmen: Francis Lawrence
Suzanne Collins'in çok satan romanından uyarlanan The Ballad of Songbirds and Snakes, Açlık Oyunları serisindeki Başkan Snow'un gençliğini anlatacak. 18 yaşındaki Coriolanus'a ve Snow ailesinin çöküşüne odaklanan filmde, genç Coriolanus, 10. Açlık Oyunları'nda...


Kaynak: Beyazperde


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film