Giriş Kayıt

[Spoiler] Harrison Ford HAN SOLO’yu ve Solo’nun Film Geleceğini Konuştu


  1. Haberler
  2. Sinema
MarcoMehmet - 23 Mart 2016 18:38

1271 

resim

Harrison Ford, Jimmy Kimmel Live’da kendisi ile bütünleşen karakter Han Solo’yu ve Han Solo’nun film geleceğini konuştu.

Yayınlanan son Star Wars filmi, The Force Awakens ile Han Solo’ya veda ettiğimizi sanan ve hala duymamış olanlarınız varsa hemen tekrarlayalım; Han Solo’nun gençliğini anlatacak olan yeni Star Wars filmi için seçmeler yapılmaya devam ediyor ve genç Han Solo’nun kim olacağının belirlenmesine az kaldı.

Peki Han Solo deyince akla gelen Harrison Ford bu çok uzaklardaki galaksinin geçmişinde mi kalacak? Ford, gelecek Star Wars filmleri için kesin bir şey söylemese de aktörün flashbackler ile filmlere katkıda bulunabileceği ya da sesinin gelecek filmlerde kullanılabileceği düşünülüyor.

Kimmel ile yaptığı konuşmada (Spoiler!) Star Wars ve kendisi hakkında espri yaparak karakterinin ölmesine karşın hala Star Wars reklamı yapıyor oluşunu “yapacak daha iyi bir işi olmamasına” bağlayan Ford; Kimmel’ın “Yani bundan sonraki hiçbir Star Wars filminde rol almayacaksın. Ya da Han Solo?” cümlesine karşılık “Kim demiş?” şeklinde cevap verdi.

İşte Ford’un Han Solo ve Star Wars hakkında konuştuğu o video:Kaynak:Kafeinsiz

Yorumlar

H737 23 Mart 2016 20:59
Disney, StarWars'ın büyüsünü kendi ticaret anlayışına kurban ettiği için şimdi mitoz bölünme gibi küçük küçük "starwarscıklar" yaratarak bu sinekten ne kadar yağ çıkarabileceğinin peşinde.

Oysa "Han Solo" karakterini daha yeni serinin (VII) ilk bölümünün ortasında öldürmeseydi (spoiler değildir, söyleşide zaten söylüyor ve yukarıda da yazıyor), efsane kadro bir araya gelmişken (Mark Hamill, Carry Fisher), Ren-HanSolo-Luke Skywalker ve Rey ilişkisini IX'ncu bölüme kadar rahatlıkla götürebilirler ve gerçekten de harika bir seri haline getirebilirlerdi. Şimdi görünüş itibari ile Disney'in animasyon filmlerindeki devam kalıbını aynen Star Wars'da göreceğiz. Bol miktarda "ürün" sanıyorum ilk defa film çıkmadna önce tasarlanmış olacak. Stacak ürüne göre film yapmanın kitabını Disney yazdığı için elim hiç Star Wars için olumlu birşey yazmaya -üzülerek- gitmiyor kendi adıma.

Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film