Giriş Kayıt

Spider-Man: Into the Spider-Verse'ün Devam Filminden İlk Ayrıntılar Açıklandı


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 17 Aralık 2018 17:03

872 

resim

Son yılların en iyi çizgi roman uyarlamalarından bir tanesi olarak gösterilen Spider-Man: Into the Spider-Verse’ün devam filminden ilk detaylar açıklandı. Ayrıca aynı evrende geçecek bir de spin-off filmi çekilecek.

Türkiye’de dün itibarıyla vizyona giren Spider-Man: Into the Spider-Verse, bir anda yılın en önemli sürprizlerinden bir tanesi oluverdi. Fragmanları aracılığıyla görselliğinin alışılmışın dışında olacağını algıladığımız film, bununla birlikte iyi yazılmış senaryosu ve eğlenceli tarzıyla da bizlerin beğenisini kazandı.

Arkasına aldığı rüzgarla birlikte Incredibles 2 ve Isle of Dogs’un önünde En İyi Animasyon Film Oscarı’na yürüyen filmin devamı için de hazırlıklar şimdiden başlamış durumda.


resim

Geçtiğimiz gün Vanity Fair’e bir röportaj veren filmin yapımcısı Amy Pascal, devam filmi ve spin-off film için hazırlıklara giriştiklerinin müjdesinin verirken bu filmlerle ilgili bazı detayları da paylaştı. Buna göre daha önce Avatar: The Last Airbender ve The Legend of Korra’da yapımcı ve yönetmen olarak çalışmış Joaquim Dos Santos‘un yönetmenliğini yapacağı Spider-Man: Into the Spider-Verse 2’nun senaryosunu Wonder Woman 1984 ve Zombieland 2’nun senaristi Dave Callaham yazacak. Öte yandan film, Miles Morales ve Gwen Stacy arasındaki arasındaki aşka odaklanacak. Aslında ikili arasındaki aşk, ilk filmin senaryosunda vardı fakat bu kısım son kurguda çıkarıldı. Devam filmi, işte bu kısımdan esinlendi.

Öte yandan Sony, Spider-Gwen’le birlikte Silk ve Spider-Woman’ın da yer alacağı, kadın süper kahramanların başrolde olduğu bir spin-off filmi için hazırlıklara başladı. İki projeyle ilgili olarak da belirlenmiş bir vizyon takvimi yok.

Spider-Man: Into the Spider-Verse, Türkiye’de Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde ismiyle vizyonda.


Spider-Man: Into the Spider-Verse
2018
Spider-Man: Into the Spider-Verse
Animasyon / Aksiyon / Macera / Aile / Bilim-Kurgu117 dk

Yönetmen: Bob Persichetti, Peter Ramsey, Rodney Rothman
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde, dünyayı kurtarmaya çalışan Brooklyn’li genç Miles Morales’in hikayesini konu ediyor. Polis memuru bir baba ve kendisini işine adamış bir annenin çocuğu olan Miles, yeni okuluna uyum sağlamakta zorlanır. Anne ve babası,...
8.4 (538,827 Oy)

Kaynak: FilmLoverss


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2023