Giriş Kayıt

Spider-Man: Into the Spider-Verse'ün Devam Filmi 2022'de Vizyona Girecek


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 05 Kasım 2019 14:48

572 

resim

Geçtiğimiz yıl vizyona giren ve sinemaseverler tarafından beğeniyle karşılanan Spider-Man: Into the Spider-Verse’ün devam filmi 2022’de vizyona girecek.

Marvel çizgiromanlarında Örümcek-Adam – Spider-Man olarak karşımıza çıkan karakterlerden biri olan Miles Morales’e odaklanan Spider-Man: Into the Spider-Verse, geçtiğimiz yıl vizyona girdi ve sinemaseverler tarafından beğeniyle karşılandı. Gerek yenilikçi animasyon stili gerekse eğlenceli hikâyesiyle bugüne kadar çekilen en iyi Spider-Man filmlerinden biri olan Spider-Man: Into the Spider-Verse, En İyi Animasyon Film Oscarı’nı kazanırken, 375.5 milyon dolar hasılata ulaşarak gişede de oldukça iyi bir performans sergiledi.

Filmin gördüğü bu ilginin ardından hem devam filmi hem de spin-off projeleri için yeşil ışık yakan Sony, Spider-Man: Into the Spider-Verse’ün devam filmi için somut adımlar atmaya başladı. İlk filmin yapımcıları olan ve projenin hayata geçirilmesinde önemli bir rol oynayan Christopher Miller ve Phil Lord‘un yapımcı olarak geri döndüğü devam filminin 8 Nisan 2022’de vizyona gireceği açıklandı.

hristopher Miller ve Phil Lord öncülüğünde hazırlanacak devam filminde kamera arkasında önemli değişikler yaşanacak. İlk filmi Bob Persichetti, Peter Ramsey ve Rodney Rothman yönetirken, devam filminin yönetmen koltuğunda Avatar: The Last Airbender’ın yönetmenlerinden Joaquim Dos Santos oturacak. Filmin senaryosunu ise Dave Callaham (The Expendables, Zombieland: Double Tap) kaleme alacak.

Spider-Man çizgiromanlarında yer alan Peter Parker, Gwen Stacy, Spider-Ham, Spider-Man Noir ve Peni Parker gibi sevilen karakterleri de sinemaseverlere tanıtan Spider-Man: Into the Spider-Verse’ün devam filminde de bu evrende yer alan birçok karakter yer alacak. Özellikle Gwen Stacy’nin devam filminde oldukça önemli bir yere sahip olacağı ve Miles Morales ile Gwen Stacy arasındaki ilişkinin hikâyenin merkezinde yer alacağı söyleniyor.

Spider-Man: Into the Spider-Verse
2018
Spider-Man: Into the Spider-Verse
Animasyon / Aksiyon / Macera / Aile / Bilim-Kurgu117 dk

Yönetmen: Bob Persichetti, Peter Ramsey, Rodney Rothman
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde, dünyayı kurtarmaya çalışan Brooklyn’li genç Miles Morales’in hikayesini konu ediyor. Polis memuru bir baba ve kendisini işine adamış bir annenin çocuğu olan Miles, yeni okuluna uyum sağlamakta zorlanır. Anne ve babası,...
8.4 (538,827 Oy)

Kaynak: FilmLoverss


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2023