Giriş Kayıt

Spider Man: Far From Home Gişede En Başarılı Spider Man Oldu


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 27 Temmuz 2019 16:10

1790 

resim

Geride bıraktığımız haftalarda vizyona giren yeni Spider Man filmi Spider Man: Far From Home'un gişe başarısından yeni haber geldi. Global Box Office tarafından gelen bilgilere göre Spider Man: Far From Home, vizyona girdiği günden itibaren dünya genelinde 1 milyar dolar hasılat yapmayı başarmış. Bu sene Marvel kanadında hasılat rekorunda Avengers Endgame rekoru elinde bulunduruyor. İkinci sırada ise Captain Marvel yer alıyor. Spider Man: Far From Home ise üçüncü sıraya oturmuş durumda. Sam Raimi'nin Spider Man serisi ve Amazing Spider Man serisinin yanındaysa Spider Man: Far From Home'un gişede en çok hasılat getiren Spider Man filmi olduğu söyleniyor.

Tom Holland'ın baş rolde olduğu film, yer yer Avengers Endgame ve Iron Man'e yaptığı göndermeler sayesinde oldukça sevildi. Bir önceki Spider Man filmi olan Homecoming ise 880 milyon dolar hasılat yapabilmişti. Spider Man markasını bırakmaya pek niyetli olmayan Marvel yapımcıları, bakalım bir sonraki Spider Man'i ne zaman vizyona sürecek? Peki film sizi genel itibariyle memnun etmeyi başardı mı?


Spider-Man: Far from Home
2019
Spider-Man: Far from Home
Aksiyon / Macera / Bilim-Kurgu129 dk

Yönetmen: Jon Watts
Peter Parker arkadaşları ile birlikte yaz tatili için Avrupa gezisine çıkar. New York'tan fazlasıyla uzakta olan Peter ve arkadaşlarının başı orada da belaya girer. Bu kez de Peter Parker'ın arkadaşlarını Quentin Beck, yani namı diğer Mysterio'nun gazabından...
7.4 (500,560 Oy)

Kaynak: Merlin'in Kazanı


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2023