Giriş Kayıt

Sonic the Hedgehog Filmi 2020 Yılına Ertelendi


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 28 Mayıs 2019 14:30

948 

resim

Oyun dünyasının en ikonik karakterlerinden biri olan Sonic, bildiğiniz gibi sinemalarda boy göstermeye hazırlanıyor. Nitekim bu ay başında filmin ilk fragmanıyla da karşılaşmıştık. İşte normalde 8 Kasım'da çıkacak olan bu filmin 2020 yılına ertelendiği duyuruldu.

Ertelenme sebebi ise tabi ki Sonic üzerinde yapılacak olan revizyondan kaynaklanıyor. Filmin ilk fragmanının yayınlanması ile birlikte Sonic tasarımı da tartışmalara ve hayranlarının negatif yöndeki geri bildirimleri sebep olmuştu. Bu bildirimler sonrası filmin yönetmeni olan Jeff Fowler, yapım şirketi Paramount & Sega ile iletişime geçtiğini ve filmdeki Sonic karakterinin olabilecek en iyi hale getirileceğinin sözünü vermişti. İşte bu aşamanın ardından da erteleme haberi geldi.

Yapılan yeni açıklamaya göre Sonic The Hedhehog filmi 14 Şubat 2020'de gösterime girecek. Muhtemelen filmin yeni fragmanında Sonic karakterinin yeni tasarımını da görme şansına erişeceğiz.


Sonic the Hedgehog
2020
Sonic the Hedgehog
Aksiyon / Macera / Komedi / Aile / Bilim-Kurgu99 dk

Yönetmen: Jeff Fowler
Sonic the Hedgehog, peşine düşen yetkililerden kurtulup, şeytani doktorun elinde bulunan yüzükleri geri almaya çalışan Sonic'in hikayesini konu ediyor. Hükümet, insan biçiminde bir kirpi olan Sonic’i yakalamak için peşine düşer. Devlet görevlileri her...
6.5 (158,863 Oy)

Kaynak: Merlin'in Kazanı


YorumunuzForumdan Benzer BaşlıklarTürkçe Altyazı © 2007 - 2024