Giriş Kayıt

Shawn Levy, Real Steel’ın Devamının Geleceğini Duyurdu


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 08 Eylül 2014 11:51

1465 

resim

Shawn Levy‘nin ilginç bir yönetmen olduğunu kimse inkar edemez zira genellikle komedi ve aile türü filmlerle yeterli bir başarıya ulaşsa da hep aynı çeşit projelerle uğraşmaktan da kaçınan biri. Aile filmlerinden dramedy (dram-komedi) türüne yoğunlaşan yönetmen “This is Where I Leave You” ile değişikliğe gidiyor.

Levy’nin dramatik yapımlarından biri olacak olan This is Where I Leave You, Toronto Uluslararası Film Festivali‘nde prömiyerini gerçekleştirdi. Ünlü yönetmen bu sırada verdiği röportajlarda ise eski filmlerinden bahsetti. Hugh Jackman‘ın başrolünde yer aldığı “Real Steel”ın da gündeme geldiği röportajda devamının çıkıp çıkmayacağı konusu da tartışıldı.

Richard Mateheson‘ın kısa hikayesinden uyarlanan 2009 yapımı filminin ikincisi için yönetmen şunları söyledi;

“Üç buçuk yıl boyunca sessiz sedasız Real Steel’ın devam filmiyle uğraştık. Bazı iyi senaryolarımız oldu ancak Hugh ve ben yalnızca hikaye tazeliğini koruyorsa projede yer almak istediğimize karar verdik. Ayrıca karakterlerin yaşadıklarının da güncelliğini koruması gerekti. İki sorunu da çözüme kavuşturduk fakat hepsini bir araya getiremedik. Bu aynen devam ediyor. Zamanımızın daraldığının farkındayım. Bu film, garip bir şekilde, global olarak çok iyi bir iş çıkardı, Amerika’da ise fena karşılanmadı. Fanatik hayranların devamının gelip gelmeyeceğini bana sordukları sürece Real Steel’e olan bu coşku eşsizliğini koruyor. Hugh ve ben bu filmi seviyoruz. Bu yüzden başarabilirsek, bunu yapacağız, ama filmi erken yapabilirsek daha iyi olacağına dair içimde bir his var. Seyirciler aynı şekilde düşünmüyor olabilirler. Ne olacağını göreceğiz.”

Şimdilik “Real Steel 2″nin ne zaman çıkacağı ya da hangi oyuncuların yer alacağı resmi olarak açıklanmadı. Projenin aktif halde olup olmadığı da belli değil.
YorumunuzForumdan Benzer BaşlıklarTürkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film