Giriş Kayıt

Sea of Trees’den İlk Görsel Yayınlandı


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 14 Ağustos 2014 16:14

1140 

resim

Oscar ödüllü Matthew McConaughey, çekimlerine yeni başlanan Sea Of Trees filminin setinden bir fotoğraf paylaştı.

Katil Joe, Güneşin Karanlığında, Bernie'nin Suçu Ne? ve Para Avcısı gibi filmlerin sevilen oyuncusu aynı zamanda Sınırsızlar Kulübü filmindeki performansıyla Oscar ödüllerinde En İyi Erkek Oyuncu ödülüne layık görülen Matthew McConaughey, geçtiğimiz günlerde çekimlerine start verilen Sea Of Trees filminin setini açığa çıkardı.

Usta yönetmen Gus Van Sant'ın başında olduğu filmin oyuncu kadrosunda Hollywood'un güzel yıldızı Naomi Watts ve Japon oyuncu Ken Watanabe yer alıyor. Şu sıralar moda olan set fotoğraflarını kendi sosyal medya hesaplarından paylaşma akımına kapılan McConaughey, Amerika'da çekimleri devam eden filmin setinden güzel bir fotoğraf paylaştı.

İntihara meyilli Arthur Brennan'ın ölüm üzerine derinlemesine düşünmek için yollara düşer. En son kendini Japonya'daki Fuji dağının derinliklerindeki gizemli ormanda bulan Brennan, burasının ölmek için çok güzel bir yer olduğuna karar verir. Burada yolunu kaybeden Takumi Nakamura isimli bir adamla karşılaşır. Yollarını kaybeden bu iki adam hayat üzerine bir yolculuğa çıkar. Sea Of Trees'in 2015 yılı içerisinde vizyonda olması planlanıyor.


resim

The Sea of Trees
2015
The Sea of Trees
Dram110 dk

Yönetmen: Gus Van Sant
İntihara meyilli Arthur Brennan, Japonya'daki Fuji dağının derinliklerindeki gizemli ormanda son bulan yolculuğunda, buranın hayatını sonlandırmak için eşsiz bir yer olduğu kanaatine varır. Arthur bu son durağında Takumi Nakamura isimli yolunu kaybeden biriyle...
6.1 (17,648 Oy)

Kaynak: Beyazperde ve FilmLoverss


YorumunuzForumdan Benzer BaşlıklarTürkçe Altyazı © 2007 - 2024