Giriş Kayıt

Sandra Bullock ve Brad Pitt'in Rol Aldığı Bullet Train'den İlk Fragman Geldi


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 03 Mart 2022 13:12

397 

resim

Tokyo’daki bir hızlı trende, farklı nedenlerle birbirlerini öldürmeye çalışan bir grup suikastçıya odaklanan "Bullet Train" adlı aksiyon filminden ilk fragman paylaşıldı. Başrolünde Brad Pitt'in rol aldığı filmde ayrıca Aaron Taylor-Johnson, Sandra Bullock, Joey King, Andrew Koji, Brian Tyree Henry, Michael Shannon ve Hiroyuki Sanada gibi isimler rol alıyorlar.

Bullet Train'in yönetmenliğini "Deadpool 2" ve "Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw" gibi filmlere imza atan David Leitch üstleniyor. Filmin senaryosu ise Zak Olkewicz tarafından, Japon yazar Kōtarō Isaka'nın yazdığı “Maria Beetle” romanından uyarlandı.

Ladybug (Uğur Böceği) adındaki bir suikastçiyi canlandıracak olan Brad Pitt, filmdeki aksiyon sahnelerinin yüzde 95'inde dublörsüz olarak oynadığını açıklamış ve Quentin Tarantino'nun "Once Upon a Time in Hollywood" filminde canlandırdığı karakterin kendisine yalnızca Oscar kazandırmakla kalmadığını, içindeki dublörü de ortaya çıkardığını belirtmişti. Filmin yönetmeni David Leitch ise daha önce Fight Club, Ocean's 11, Troy, Mr. and Mrs. Smith gibi filmlerde Pitt'in dublörü olarak görev almıştı.

"Bullet Train", benzer dönemlerde başarılı kariyerler sürdüren Hollywood yıldızları Sandra Bullock ve Brad Pitt'in birlikte rol alacağı ilk film olacak.


Bullet Train
2022
Bullet Train
Aksiyon / Gerilim126 dk

Yönetmen: David Leitch
Bullet Train, Maria Beetle'ın kitabından uyarlanarak beyaz perdeye aktarılıyor. Film, Tokyo'dan Morioka'ya giden bir trende yaşananları konu ediniyor. Trende Japon yeraltı dünyasının mafyaları tek bir trende buluşuyor. Yaklaşık olarak 3 saat süren yolculukta...


Kaynak: Beyazperde


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2023