Giriş Kayıt

Robert Downey Jr’a Elveda Mı?


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 31 Mart 2014 19:20

1395 

resim

Şu bir gerçek ki, Iron Man filmlerinde Robert Downey Jr yerine başkası Tony Stark rolünü üstlenseydi, Iron Man şuan ki popülerliğine kavuşamazdı. Robert Downey Jr, fiziğiyle, duruşuyla, yüz ifadesiyle tam olarak doğuştan bir Tony Stark.

Ne kadar yetenekli olduğunu da Avengers’ta, Iron Man serisinde kanıtladı. Ancak hiçbir şey sonsuza kadar devam etmez. Elbet bir gün Iron Man rolünde başkasını izleyeceğiz. Ama böyle bir şeyi erkenden görme ihtimalimiz var mı?

İddialara göre, Robert Downey Jr, Iron Man’in dördüncü filminde geri dönmeyebilir. Marvel Studios, dördüncü bir Iron Man filmi için ne kadar ciddi olduğunu gösterse de, Robert Downey Jr, devam filmi için kararsız.

Salı günü RDJ The Edge’e verdiği röportajda, Marvel’ın Iron Man 4 için daha genç bir Tony Stark aradığını söyledi. “Bu işte gençler daha çok para kazandırır.” diyen RDJ, “Listenin en tepesine kendi adımı yazdıracağım, er ya da geç, onlar baştan başlatacak ve genç birini bulacaklar.” açıklamalarında bulundu. RDJ, genç oyuncuların yeni nesil izleyici kitlesine de daha iyi hitap edebileceğini de belirtti.

Şuanlık Iron Man 4 için kesinleşen bir şey yok. Marvel RDJ’la devam edebilir de, etmeyebilir de. Ama şu kesin ki, Avengers: Age of Ultron’da RDJ’ı Iron Man olarak bir kez daha izleyeceğiz.
Yorumlar

Mawashi 01 Nisan 2014 20:42
Robert Downey elveda ediyorsa ben de Iron Man'e elveda Bay Bay

Batman'de olduğu gibi Füüü üüü üü
thr_77 04 Nisan 2014 11:27
Robert Downey Jr zaten eğer dördüncü film olursa oyanamaya bilir demişti ama Avengers devam filmlerinde Iron Man karakterini canladırım ama tek başına bir Iron Man filmine sıcak bakmıyordu.

Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film