Giriş Kayıt

Robert De Niro, Tommy Lee Jones ve Morgan Freeman, The Comeback Trail İçin Bir Arada


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 11 Mayıs 2019 14:03

594 

resim

Sinema dünyasının usta isimlerinden Robert De Niro, Tommy Lee Jones ve Morgan Freeman, aksiyon ve komedi türlerini harmanlayan The Comeback Trail için bir araya geliyor.

2013 yılında komedi filmi Last Vegas’ta birlikte çalışan Robert De Niro ve Morgan Freeman, altı yıl sonra benzer bir proje için yeniden bir araya geliyor. Last Vegas’ta Michael Douglas ve Alan Arkin’le birlikte çalışan ikili, bu kez yanlarına bir diğer usta oyuncu olan Tommy Lee Jones‘u alıyor.

Bu üç usta oyuncu George Gall‘nun yazıp yöneteceği The Comeback Trail‘in başrollerini üstlenecek. Midnight Run ve Bad Boys gibi sevilen aksiyon-komedi serilerinin senaristi olan Gall, aynı zamanda My Mom’s New Boyfriend, Middle Men ve Columbus Circle gibi filmlerin yönetmeni olarak tanınıyor.


resim

De Niro filmde bir mayfa babasına (Freeman) borcu olduğu için çareyi bir sigorta sahteciliği yapmakta bulan film yapımcısı Max Barber’ı canlandırıyor. Sigortadan yüklü para alabilmek için sahte bir western filmi çekmeye başlayıp çekimlerin ilk günlerinde başrol oyuncusu ölmüş gibi yapmayı planlayan Barber, bu rol için Duke Montana (Jones) ile anlaşıyor. Ancak bu dolandırıcılık girişimi Max ve Duke’ü geçmiş hatalarını telafi ettikleri bir yola sokunca olaylar beklenmedik bir hâl alıyor.

Gall, 1982 yapımı aynı adlı filmde uyarlanan The Comeback Trail’in senaryosunu Josh Posner ile birlikte kaleme alıyor. Çekimlerine önümüzdeki ay New Mexico’da başlanacak filmin yapımcılığını üstlenen Storyboard Media, önümüzdeki hafta 72. Cannes Film Festivali’nde projeyi uluslararası yatırımcılara sunacak.


The Comeback Trail
2020
The Comeback Trail
Komedi / Suç104 dk

Yönetmen: George Gallo
Bir çift yapımcı (Robert De Niro ve Zack Braff), bir gangstere geri ödeme yapmak için sigorta sahteciliği üzerine bir plan yapar, mafya babasına (Morgan Freeman), rakip bir yapımcının (Emile Hirsch) setinde kaza süsü vererek cinayet işlemeyi ölmeyi göze alacak...
5.7 (9,706 Oy)

Kaynak: FilmLoverss


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2023