Giriş Kayıt

Ridley Scott’ın Oyuncu Kadrosuyla Dikkat Çeken The Last Duel Filminden Fragman Yayınlandı


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 23 Temmuz 2021 15:06

1078 

resim

Ridley Scott’ın Adam Driver, Matt Damon, Jodie Comer, Ben Affleck gibi isimleri bir araya getiren The Last Duel filminden ilk fragman yayınlandı.

Son olarak 2017 yapımı All the Money in the World ile sinemalara konuk olan usta yönetmen Ridley Scott, bu yıl iki yeni filmle sinemaseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor: Eric Jager‘ın aynı isimli romanından uyarlanan The Last Duel ve Lady Gaga’nın başrolünü üstlendiği House of Gucci. Her iki film için de heyecanlı bekleyişimiz sürerken, The Last Duel’dan ilk fragman yayınlandı.

Matt Damon ve Ben Affleck‘i 1997 yapımı Good Will Hunting’den 24 yıl sonra beyazperdede yeniden bir araya getiren film, oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Filmin başrollerinde Matt Damon ve Ben Affleck’e Adam Driver ve Jodie Comer eşlik ediyor.

Film, izleyiciyi 14. yüzyıl Fransa’sına götürecek ve çok yakın iki arkadaş olan Jean de Carrouges ve Jacques Le Gris arasındaki intikam hikâyesini mercek altına alacak. Jean de Carrouges, gittiği savaştan geri döndüğünde en yakın arkadaşı Jacques Le Gris’nin eşine tecavüz ettiğini öğrenir. Kimsenin kadına inanmadığı bir ortamda ana karakterimiz Jean de Carrouges, adaletin sağlanması için Fransa kralına çağrıda bulunur ve çıkan karara göre iki arkadaş, ölümüne bir düelloda hayatta kalma mücadelesi verir.

Film, konusu itibariyle Ridley Scott’ın 1977 yapımı ilk uzun metraj filmi The Duellists’i akıllara getiriyor. Filmin senaryosunu Matt Damon ve Ben Affleck, Can You Ever Forgive Me?’nin senaristlerinden Nicole Holofcener ile birlikte kaleme aldı

The Last Duel’ın 15 Ekim 2021’de vizyona girmesi planlanıyor.


The Last Duel
2021
The Last Duel
Aksiyon / Dram / Tarihi152 dk

Yönetmen: Ridley Scott
Norman (Normandiya'da yaşayan Frenk ve İskandinav kökenli halk) şövalyesi Jean de Carrouges ve Norman beyi Jacques le Gris eskiden çok yakın arkadaşlardır. Carrouges savaşa gider ve döndüğünde hiçbir şey eskisi gibi değildir. le Gris, Carrouges'in karısına...
7.4 (171,070 Oy)

Kaynak: FilmLoverss


Yorumlar

yusuf2004 24 Temmuz 2021 16:25
Fragmanda ben affleck varmıydı ben mi farketmedim

YorumunuzForumdan Benzer BaşlıklarTürkçe Altyazı © 2007 - 2023