Giriş Kayıt

Ride Along 2’nin Fragmanı Yayınlandı


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 14 Ağustos 2015 11:28

1162 

resim

Geçtiğimiz sene beklenmedik bir gişe başarısı elde eden Kevin Hart ve Ice Cube ikilisi beyazperdeye geri dönüyor. Ride Along 2’nin fragmanı yayınlandı.

Kevin Hart ve Ice Cube‘un bir arada bulunmak zorunda olan iki zıt karakteri canlandırdığı Ride Along, geçtiğimiz sene vizyona girdiği tarihlerde gişede 154 milyon dolar hasılat elde etmişti. Yapımcılar bu gişe başarısından etkilenmiş olacak ki Ride Along’a devam filmi geliyor. Universal Stüdyoları tarafından Ride Along 2’nin fragmanı yayınlandı.

Ride Along 2’de Atlanta Polisi’nden James ve Ben, bir uyuşturucu satıcısını yakalamak için Miami sokaklarında gizli göreve çıkacaklar. Bu zıt karakterli ikiliye Miami Polisi’nden Maya Cruz ve A.J. yardım edecek. Aksiyon komedi türündeki filmin yönetmenliğini ise bir kez daha Fantastik Dörtlü’nün yönetmeni Tim Story üstlenecek.

Universal Stüdyoları’nın resmi Youtube hesabından yayınlanan fragmanda Ben Barber’ı canlandıran Kevin Hart ve James Payton’ı canlandıran Ice Cube’un yanında Ken Jeong, Benjamin Bratt, Olivia Munn, Bruce McGill, Tika Sumpter ve Sherri Shepherd gibi isimler de yer alıyor.

Gişede elde ettiği başarıya güvenerek bir aksiyon komedi filminin devamını getirmek riskli bir karar olsa da ilk filmde Kevin Hart ve Ice Cube ikilisinin yakaladığı sinerji azımsanacak düzeyde değil. Yayınlanan fragman ise epey umut vadediyor.

2016’nın Ocak ayında vizyona girmesi beklenen Ride Along 2‘nin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.Ride Along 2
2016
Ride Along 2
Aksiyon / Komedi102 dk

Yönetmen: Tim Story
Aksiyon ve kahkaha dolu dakikalara hazır olun. James ve Ben gizli bir görev için tekrar dönüyorlar. Alışagelmişin dışında hareket eden bu iki kardeş polis memuru Miami sokaklarında azılı bir uyuşturucu baronun peşine düşerler. Kardeşinin henüz polislik...
5.9 (60,090 Oy)

Kaynak: FilmLoverss


YorumunuzForumdan Benzer BaşlıklarTürkçe Altyazı © 2007 - 2023