Giriş Kayıt

“Reach Me”ye Sıkı Bir Kadro


  1. Haberler
  2. Sinema
Sinigami - 16 Kasım 2012 21:27

1304 

resim

Yönetmenliğini John Herzfeld‘ın yapacağı “Reach Me” adlı filmin oyuncu kadrosuna birden fazla sayıda yıldız isim birden katıldı: Tom Berenger, Kevin Connolly, Thomas Jane, Sylvester Stallone, Kyra Sedgwick, Kelsey Grammer, Nelly, Danny Aiello, Terry Crews, David O’Hara, Omari Hardwick, Lauren Cohan, Elizabeth Henstridge, Cary Elwes ve Ryan Kwanten.

Projenin yapımcı firması Seraphim Productions filmin çekimlerinin Los Angelas’ta yapılacağını ve yaklaşık olarak üç hafta süreceğini açıkladı. Yapımcıları arasında Rebekah Chaney’in de yer alacağı film hakkında konuşan yapımcı Cassian Elwes, “bu projeyi John’la ben yaklaşık 10 yıldır yapmayı hayal ediyorduk ve sonunda rüyamız gerçek oluyor” dedi.

Film hayat hikayeleri birbirine geçmiş birden fazla karakterin öyküsünü bir araya getirecek bir komedi dram olacak. Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan John Herzfeld ise “bu proje benim için 12 yıldır bir tutkuydu ve bir sinemacı olarak söylemek zorunda olduğum şey bunun bir bedel ve ümit öykü derlemesi olduğu ve hayallerimi süsleyen özel bir kadro ile çalışacağım için hem şanslı hem de gergin hissediyorum” diye konuştu.


Kaynak:Sinemakulubu


Yorumlar

aydin1972 11 Aralık 2014 09:15
Kadro çok iyi olmasına rağmen Alt yazısına bir el atamamışlar..umarım bir an önce çevirmenlerin ilgisini çeker film de bizde izleriz Saygılar

Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2024