Giriş Kayıt

“Queen of the Night” Kadrosu Kesinleşti


  1. Haberler
  2. Sinema
Sinigami - 17 Aralık 2012 14:27

1771 

resim

Başta bol ödüllü filmi “The Sweet Hereafter” ve Türkiye’de büyük ses getiren “Ararat” olmak üzere bugüne kadar yönettiği her filmle çok konuşulmayı başaran bir isim Atom Egoyan. Ünlü yönetmenin yeni filmi “Queen of the Night” senarist olarak David Fraser‘ın imzasını taşıyor. Çekimleri önümüzdeki yıl Ontario’da yapılacak olan psikolojik gerilim türündeki filmin başrolünde Ryan Reynolds yer alacak.

Diğer yandan Deadline filmin oyuncu kadrosuna Mireille Enos ile Scott Speedman‘in de katıldığını açıkladı. Reynolds’un 8 yıl önce kaçırılan kızıyla ilgili ipuçlarını toplayan ve kızının büyüdüğünü düşünen bir babayı canlandıracağı filmde Enos da onun eşi rolünde olacak. Her yıl kızın doğum gününde görev duygusuyla polis kayıtlarını kontrol eden Enos, geçmişten gelen hatıraların onun etkisi altına aldığını fark edecek. Speedman ise filmde kayıp kızı arayan bir polis memuru rolünde olacak.

Filme yeni katılan isimlerden Mireille Enos, yönetmen Atom Egoyan’ın son filmi olan “Devil’s Knot“ın da oyuncu kadrosunda yer alıyordu. Üç küçük çocuğun ölümünü araştıran bir gazatecinin, çocukların satanist bir ritüelin kurbanı olduğunu keşfetmesini anlatan bu film önümüzdeki aylarda gösterime girecek.


Kaynak:Sinemakulubu


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2024