Giriş Kayıt

Punk Müzik ile Dramayı Bir Araya Getiren The Icarus Line Must Die’dan Fragman Yayınlandı


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 07 Temmuz 2017 18:01

591 

resim

Gerçek hayattan izler taşıyan senaryosu, Joe Cardamone’un nefes kesen müziği ve Los Angeles’ın gizli yönlerini başarılı bir şekilde dinleyiciye sunan The Icarus Line Must Die’dan fragman yayınlandı.

Yapımcı kimliğiyle ön plana çıkan Michael Grodner’ın ilk kez yönetmen koltuğuna oturduğu The Icarus Line Must Die seyirciyi Los Angeles’ın müzik dünyasının merkezine derin bir yolculuğa davet ediyor. Film, The Icarus Line adlı müzik grubunun vokali Joe Cardamone’un sektör içindeki yeri, popülerliğin getirdiği iniş çıkışlar üzerinde duruyor. Geçtiğimiz yıllarda The Guardian tarafından ’21. Yüzyılın en iyi rock grubu’ olarak nitelendirilen topluluğun hikayesine yakından bakma fırsatı veren filmin senaryosu yer altı müziğine değiniyor.

Proje sektörün önemli isimlerini bir araya getirirken; kamera karşısına Ariel Pink, Keith Morris, Jerry Stahl gibi yıldızlar geçiyor. Bununla birlikte Pink Mountaintops, Together Pangea, Retox, Obliterations ve Annie Hardy of Giant Drag gibi müzisyenlerin sahne performanslarının bulunduğu yapımın fragmanıyla dahi dikkat çektiği kesin. Yaklaşık 1 dakikalık video siyah beyaz fontla gizemli bir havaya bürünüyor. Honor Roll Productions’ın yapımcılığını üstlendiği film önümüz haftalarda dünya prömiyerini gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Fakat henüz belirlenen bir gösterim tarihi yok.The Icarus Line Must Die
2017
The Icarus Line Must Die
Dram

Yönetmen: Michael Grodner
Yapımcı kimliğiyle ön plana çıkan Michael Grodner’ın ilk kez yönetmen koltuğuna oturduğu The Icarus Line Must Die, seyirciyi Los Angeles’ın müzik dünyasının merkezine derin bir yolculuğa davet ediyor. Film, The Icarus Line adlı müzik grubunun vokali...
6.6 (25 Oy)

Kaynak: FilmLoverss


YorumunuzForumdan Benzer BaşlıklarDizi Altyazıları
Game of Thrones (2,647) The 100 (1,866) La casa de papel (1,640) Legion (1,401) Mindhunter (1,389) Chernobyl (1,301) Euphoria (1,277) Preacher (1,238) The Big Bang Theory (1,207) Fear the Walking Dead (1,189)
Türkçe Altyazı © 2007 - 2019