Giriş Kayıt

Pride and Prejudice and Zombies Filminden İlk Fotoğraf


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 31 Ekim 2014 19:31

1925 

resim

Bennett Kardeşler zombi avına hazır.

Beyazperde, yazın dünyasının gördüğü en ilginç zombi parodisinin uyarlamasına hazırlanıyor şu günlerde! Abraham Lincoln'ü vampir avcısı suretinde okuyucuyla buluşturan genç yazar Seth Grahame-Smith'in, Jane Austen'ın ölümsüz eseri Aşk ve Gurur'dan yola çıkarak kitaplaştırdığı Aşk ve Gurur ve Zombiler, vizyona girmek için gün sayıyor.

Austen’ın Aşk ve Gurur romanını, zombi konseptiyle ve pek çok fantastik öğe ile bütünleştiren yapımdan yayınlanan ilk fotoğrafta ise Bennett kardeşleri zombi avına hazır bir şekilde görüyoruz.

Başrollerini Sam Riley, Lena Headey, Matt Smith ve Lily James'ın paylaşacağı filmin yönetmenliğini ise Burr Steers üstleniyor. Filmin 2015 yılı içerisinde vizyona gireceği duyurulsa da henüz gösterim tarihi netlik kazanmış değil.


Pride and Prejudice and Zombies
2016
Pride and Prejudice and Zombies
Aksiyon / Korku / Romantik108 dk

Yönetmen: Burr Steers
Jane Austin ve Seth Grahame-Smith romanlarından modern bir dokunuş ile senaryolaştırılan film, 19. yüzyılda İngiltere'de geçiyor. Ülkeyi zombilerden kurtarmak için uzak doğu dövüşleri ve silah kullanımında uzman olan Elizabeth Bennet sosyal önyargılardan...
5.8 (60,736 Oy)

Kaynak: Beyazperde


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film