Giriş Kayıt

“Pride and Prejudice and Zombies” Film Oluyor


  1. Haberler
  2. Sinema
Sinigami - 04 Mart 2013 19:27

2178 

resim

Amerikan film yapım şirketi Panorama Media geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuru ile Darko Entertainment ile birlikte işbirliğine gittiklerini ve Seth Grahame-Smith’in çok satan eseri “Pride and Prejudice and Zombies“i sinemaya uyarlayacaklarını duyurdu. Yapımcılık koltuğuna “The Hunger Games” ile tanınan Allison Shearmur‘un oturacağı filmin uyarlama senaryosunu David O’Russell oturacak.

Diğer yandan idari yapım ekibi de belli olan filmde Edward H. Hamm Jr., Aleen Keshishian ve Marc Butan‘dan oluşan ekip yönetmen arayışlarına başladılar. Proje için henüz öne çıkan birisi olmasa da yapım ekibinin bir an önce projede ilerleme kaydederek Mayıs ayında düzenlenecek olan Cannes Film Festivali öncesinde uluslararası alıcılarla görüşmelere başlamak istedikleri belirtiliyor.

Bir süredir çalışmalarını sürdüren O’Russell’in ne tür bir senaryo üzerinde çalıştığı ise henüz bilinmiyor. Dünya genelinde 1.5 milyon kopya satan Grahame-Smith romanı “Pride and Prejudice and Zombies”, Jane Austen‘in ünlü klasiğinin genişletilmiş bir versiyonunu anlatıyor. Bağımsızlığına ve aşka düşkün bir kadının zamansız öyküsünü anlatan öyküde genç kadın ölümcül bir virüs bulaştıktan sonra saldırgan bir katile dönüşüyor.


Kaynak:Sinemakulubu


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2022