Giriş Kayıt

Pixar Sunar: The Good Dinosaur


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 21 Ağustos 2014 10:29

1399 

resim

Pixar'ın yeni animasyon filmi The Good Dinosaur projesi yeniden şekilleniyor.

Pixar Animasyon Stüdyosu'nun yeni filmi the The Good Dinosaur, yeniden yapılandırılma sürecine girdi! Geçtiğimiz haftalarda 2016 yılında gösterilmesi planlanan filmin, gösterim tarihinin 2015 yılına çekileceği duyurulmuştu. Bunun dışında Pixar filmin konsepti için de taze fikirler geliştirdiğini duyurdu.

Daha önce Yukarı Bak filminde yardımcı yönetmenlik yapan Bob Petersen'ın hayata geçireceği duyurulan proje, an itibariyle, Pixar'ın animasyon departmanının gedikli isimlerinden biri olan Peter Sohn'un ellerine teslim edilmiş durumda.

Dünyadaki hayat düzenini değiştiren o meşhur gök taşının, gezegenimizi ıskaladığı alternatif bir dünyada geçen film; bu ihtimal dahilinde insanların ve dinozorların bir arada yaşadığı bir öykü sunacak izleyicilere! Seslendirme kadrosunda Neil Patrick Harris, Frances McDormand ve Lucas Neff gibi isimlerin yer aldığı film, animasyon severleri fazlasıyla tatmin edecek gibi görünüyor.


The Good Dinosaur
2015
The Good Dinosaur
Animasyon / Macera / Komedi93 dk

Yönetmen: Peter Sohn
Peki ya ,dünyaya yeni bir denge getiren bu felaket hiç yaşanmasaydı , dinazorların yok olmasına yol açan meteor dünyayı ıskalamış olsaydı , ve biz hala dinazorlarla birlikte yaşıyor olsaydık . O zaman ne olurdu ? Konusu kadar kendisinin de renkli olması...
6.7 (118,223 Oy)

Kaynak: Beyazperde


YorumunuzForumdan Benzer BaşlıklarTürkçe Altyazı © 2007 - 2023