Giriş Kayıt

Passion Filminden İlk Fragman


  1. Haberler
  2. Sinema
McFly - 24 Ağustos 2012 15:14

2350 

resim


Brian De Palma köklerine dönüş yapıyor...

Suç türünün usta ismi Brian De Palma'nın yeni filmi Passion'ın ilk fragmanı ortaya çıktı. Cinsellik yüklü bir gerilim olarak nitelenen filmin başrollerini Noomi Rapace ve Rachel McAdams paylaşıyor.
İki aktrisin Isabelle (Rapace) ve Christine (McAdams) isminde iki güçlü işkadınını canlandırdığı film, Alain Corneau'nun kadrosunda Kristin Scott Thomas ve Ludivine Sagnier'in yer aldığı 2010 tarihli son filmi Love Crime'ın bir yeniden çevrimi aynı zamanda.
Şimdiden De Palma'nın Öldürmeye Hazır (Dressed to Kill) ve Öldüren Kadın (Femme Fatale) gibi filmleriyle ortak noktaları bulunan ve Paul Verhoeven'in Temel İçgüdü (Basic Instinct) filmiyle karşılaştırılan yapım, ilk gösterimini Toronto Film Festivali kapsamında önümüzdeki ay gerçekleştirecek. Ayrıca filmin Venedik Film Festivali resmi seçkisinde de yer aldığını belirtelim.


kaynak:beyazperde

Yorumlar

kuzeydebiryer 25 Ağustos 2012 17:52
Cinsellik yüklü bir gerilim...

Filmden basına yansıyan kareye bakılınca bu faktörün ön planda tutulacağını anlıyorsunuz. zaten yönetmenimiz bunu daha önce bir çok filmde kullanmıştı. 2012 Eylülünde Toronto Uluslararası Film Festivali'nde görücüye çıkacak bu yapımı bekleyenler arasına beni de katın (:

Passion
2012
Passion
Dram / Gizem / Gerilim102 dk

Yönetmen: Brian De Palma
Efsane sinemacı Brian De Palma'nın altı yıl aradan sonra sinemaya dönüşünü müjdeleyen Tutku, Dressed to Kill / Öldürmeye Hazır ve Basic Instinct / Temel İçgüdü tarzında bir erotik gerilim hikâyesi. Orijinal Ejderha Dövmeli Kız Noomi Rapace, müdürü...
5.3 (24,302 Oy)

YorumunuzForumdan Benzer BaşlıklarTürkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film