Giriş Kayıt

Park Chan-wook İmzalı Joint Security Area'nın Yeniden Çevriminde Başroller Belli Oldu


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 31 Ocak 2019 12:30

721 

resim

Park Chan-wook’un sevilen filmi Joint Security Area’nın yeniden çevrimi için hazırlıklara başlandı. David Franzoni’nin yazıp yöneteceği filmin başrollerinde Ana de Armas ve Demián Bichir yer alacak.

Güney Kore sinemasının en önemli isimlerinden Park Chan-wook‘un sevilen filmi Joint Security Area‘nın ABD yapımı yeniden çevrimi geliyor. JSA adını taşıyacak yeniden çevrim için hazırlıkların başlaması ile birlikte film hakkında ilk detaylar da ortaya çıkmaya başladı.

Deadline’ın haberine göre JSA‘nın başrollerini Ana de Armas ve Demián Bichir üstlenecek. War Dogs ve Hands of Stone gibi filmlerle tanınan Ana de Armas, son olarak Blade Runner 2049’da sinemaseverlerin karşısına çıkmıştı. 2012 yapımı A Better Life’taki etkileyici performansı ile övgü toplayan ve Oscar adaylığı kazanan Bichir ise son yıllarda The Hateful Eight ve Alien: Covenant gibi dikkat çekici yapımlarda rol aldı.


resim

Joint Security Area’ya yeni bir yorum getireceği söylenen filmin senaryosunu Gladiator ve Amistad gibi filmlerin Oscar ödüllü senaristi David Franzoni kaleme alacak. Franzoni ayrıca JSA ile ilk kez yönetmen koltuğuna oturacak. Filmin yapımcıları arasında Terry Botwick, Paul Yi, Marcus Englefield ve George Lee yer alıyor.

Park Chan-wook’un sevilen filmi Güney Kore ile Kuzey Kore arasındaki güvenlik noktasında geçerken, Franzoni’nin yeniden çevrimi ABD-Meksika sınırında geçecek. Film, Amerikan askerleri ile Meksika özel kuvvetleri arasında yaşanan bir çatışmayı incelemesi için gönderilen İspanyol bir avukat ile Amerikan askeri arasındaki aşk hikâyesini beyazperdeye taşıyacak.


Gongdong gyeongbi guyeok JSA
2000
Gongdong gyeongbi guyeok JSA
Aksiyon / Dram / Gerilim110 dk

Yönetmen: Chan-wook Park
Güney Kore ile Kuzey Kore'yi ayıran sınırda iki Kuzey Kore askeri öldürülmüştür. Bu durumun üstüne iki tarafın askerleri de birbirine karşı ateş açmaya hazırdır. İki taraf arasında yükselen tansiyonu durdurmak ve krize neden olayı araştırmak için...
7.7 (34,457 Oy)

Kaynak: FilmLoverss


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film