Giriş Kayıt

Paranormal Activity 5 de Ertelendi


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 20 Haziran 2014 01:23

823 

resim

Aslına bakarsanız incelemeler ya da eleştiri yazıları dışında hiçbir proje hakkında kötü konuşmayı sevmiyoruz. Bunu bizleri bir süredir takip eden okuyucularımız da rahatlıkla farketmiştir diye düşünüyoruz.

Fakat bazen öyle yapımlar karşımıza çıkıyor ki, en azından “ARTIK YETER” diyebilmek istiyoruz. Paranormal Activity serisi de bu filmlerden biri. İlk kez vizyona girdiğinde Blair Witch’den devraldığı “bulunan kasetler” konseptine farklı bir bakış açısı getirmesiyle dikkat çekmiş ve izleyenlerden olumlu tepkiler almıştı. İşte ne olduysa bu olumlu tepkilerden sonra oldu.

Ardı ardına üç film daha vizyona girerken bir de The Marked Ones adında spin-off çekildi. Üzerine dördüncü film duyuruldu. Hatta bu filmin ve konseptin ekmeğini ülkemizde de yemek isteyen bazı kişiler tarafından (İsim vermiyoruz, biraz araştırdığınızda görebilirsiniz.) Görünmeyenler adında her yanından kopyacılık akan bir film daha çekildi.

Sonuç olarak serinin beşinci halkası olan Paranormal Activity 5, henüz kendine bir yönetmen dahi bulabilmiş değil. Yapım hakkında elimizde hiçbir bilgi olmaması da belki de filmin henüz senaryosunun dahi yazılmamış olabileceği yönünde düşünmemize yol açıyor.

Paramount Pictures da bugün yaptığı açıklamayla Paranormal Activity 5′in iki yıl ertelendiğini ve 2016 yılı içerisinde vizyona gireceğini bildirdi.

Belki bu kez daha orijinal bir şeylerle karşımıza gelmeyi başarırlar.

Umut fakirin ekmeği tabii.


Paranormal Activity: The Ghost Dimension
2015
Paranormal Activity: The Ghost Dimension
Korku88 dk

Yönetmen: Gregory Plotkin
Paranormal Activity serisinin son filmi, yeni bir ailenin başından geçen paranormal olaylara odaklanıyor. Ryan ve Emily çifti, küçük kızları Leila ile mutlu bir hayat süren, sıradan bir çekirdek ailedir. Fleege ailesinin kabusu ise yeni bir eve taşınmalarıyla...
4.6 (28,556 Oy)

Kaynak: superkarga


YorumunuzForumdan Benzer BaşlıklarTürkçe Altyazı © 2007 - 2022