Giriş Kayıt

Orijinal Jurassic Park Ekibi, Jurassic World 3 için Geri Dönüyor


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 25 Eylül 2019 14:36

919 

resim

Orijinal Jurassic Park filminin başrollerinde yer alan Laura Dern, Sam Neill ve Jeff Goldblum, Colin Trevorrow’un yöneteceği Jurassic World 3 için geri dönecek.

Sinema dünyasında iz bırakan Jurassic Park’ın açtığı yoldan ilerleyerek, yeni bir dünyanın kapılarını aralayan Jurassic World, olumsuz yorumlar almasına rağmen gişede iyi bir başarı elde etmiş, hâliyle bu durum devam filminin çekilmesine zemin hazırlamıştı. Geçtiğimiz yıl gösterime giren devam filmi Jurassic World: Fallen Kingdom, yönetmen J.A. Bayona’nın dokunuşuyla serinin ilk filmine göre gerilim dozu daha yüksek bir hikâye yapısına sahip olmuş, başarılı CGI kullanımıyla dikkat çekmişti.

İkinci filmin aldığı olumlu yorumlardan sonra Jurassic World serisi, üçüncü filmle beyazperdedeki yolculuğuna devam edecek. Jurassic World 3’yi, serinin ilk filmine de imza atan Colin Trevorrow yönetecek. Üçüncü filmle seriye yönetmen olarak geri dönmeye hazırlanan Trevorrow, filmin senaryosunu Pacific Rim: Uprising’in senaristi olarak tanınan Emily Carmichael ile beraber kaleme alacak.

Hazırlık aşamasının devam ettiği Jurassic World 3 ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Deadline’ın haberine göre Steven Spielberg’ün yönettiği ilk Jurassic Park filminde rol alan Laura Dern, Sam Neill ve Jeff Goldblum, Jurassic World 3 için geri dönüyor. İlk filmde canlandırdıkları rolleri yeniden canlandırmaya hazırlanan bu üç oyuncu, ilk Jurassic Park filminden sonra aynı filmde yeniden bir araya geliyor.

Jurassic World serisinin başrollerini paylaşan Chris Pratt ile Bryce Dallas Howard‘ın da üçüncü filmde rol alacağını sözlerimize ekleyelim. Orijinal serinin başrol oyuncularının da katılmasıyla daha da heyecan verici bir hâl alan Jurassic World 3, 11 Haziran 2021‘de vizyona girecek. Steven Spielberg’ün yürütücü yapımcı olarak yer alacağı filmin çekimleri önümüzdeki yıl başlayacak.

Jurassic World: Dominion
2022
Jurassic World: Dominion
Aksiyon / Macera / Bilim-Kurgu147 dk

Yönetmen: Colin Trevorrow
Serinin 2015 yapımı ilk filmi Jurassic World'ün yönetmeni Colin Trevorrow yeniden yönetmen koltuğuna oturduğu üçüncü film Jurassic World Hâkimiyet (Jurassic World Dominion), ikinci film sonunda tutuldukları yerden dünyaya yayılarak hayatta kalmayı başaran...
5.7 (151,630 Oy)

Kaynak: FilmLoverss


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2022