Giriş Kayıt

Ölümlü Dünya 2'den İlk Teaser Yayınlandı


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 30 Eylül 2023 16:11

381 

resim

2018 yapımı Ölümlü Dünya'nın devam filminden teaser yayınlandı. Feyyaz Yiğit, Ahmet Mümtaz Taylan, İrem Sak, Alper Kul, Sarp Apak, Doğu Demirkol gibi isimlerin rollerine geri döndüğü Ölümlü Dünya 2, 1 Aralık'ta sinemalarda gösterime girecek.

2018 yılında gösterime giren ve zamanla kült mertebesine erişen Ölümlü Dünya'nın devam filmi seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Kanun kaçağı olarak hayatlarına devam eden Mermer ailesinin, örgütün eline düşen Zafer’i kurtarmak için bu kez bile isteye arı kovanına çomak sokmasını ve son bir vurgun yapmaya kalkışmasını anlatan Ölümlü Dünya 2'den teaser yayınlandı.

İlk filmde olduğu gibi Ali Atay'ın yönetmen koltuğunda oturduğu, yine ilk filmde yer alan Ahmet Mümtaz Taylan, Alper Kul , Doğu Demirkol, Feyyaz Yiğit, İrem Sak, Mehmet Özgür, Özgür Emre Yıldırım, Sarp Apak gibi isimlere Giray Altınok ve Reha Özcan'ın eşlik ettiği Ölümlü Dünya 2, 1 Aralık 2023 tarihinden itibaren sinemalarda gösterilecek.


Ölümlü Dünya 2
2023
Ölümlü Dünya 2
Komedi

Yönetmen: Ali Atay
Artık hayatlarına kanun kaçağı olarak devam eden Mermer ailesinin her biri üyesi kendi sorunlarıyla boğuşur. Serhan, hamile olan Begüm’ü yeni yaşamlarına alıştırmakta güçlük çeker. Serhat, artık hayatında bir kadının eksikliğini çekerken, Gazanfer...


Kaynak: Box Office Türkiye


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film