Giriş Kayıt

Ölümlü Dünya 2 Geliyor


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 06 Ağustos 2022 11:43

757 

resim

Ölümlü Dünya 2 gerçek oluyor. TV100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre "Ölümlü Dünya" devam filmi için hazırlıklar başladı. Film, Disney+ üzerinden seyirciyle buluşacak.

Ülkemizde 14 Haziran'dan itibaren faaliyet gösteren Disney+,daha önce Yılmaz Erdoğan, Şahan Gökbakar ve Ata Demirer gibi dev isimlerin yeni filmlerini alan BKM Film ile 5 yıllık anlaşma imzalamıştı. Platformun Türkiye yapılanmasını yöneten Cenk Somer ve Mehmet İçağasıoğlu şimdi de "Ölümlü Dünya 2" için Taff Pictures'la anlaşmaya vardı.

Ali Atay'ın yönettiği "Ölümlü Dünya" 2018 yılında vizyona girdi ve 585 bin seyirci tarafından izlenerek 7 milyon TL gişe hasılatı elde etti, daha sonrasında ise Netflix'te yayınlandı. Senaryosu Ali Atay, Ali Demirel ve Aziz Kedi tarafından yazılan filmde Feyyaz Yiğit, Ahmet Mümtaz Taylan, Alper Kul, Sarp Apak, İrem Sak, Doğu Demirkol, Meltem Kaptan, Özgür Emre Yıldırım, Mehmet Özgür ve Osman Alkaş gibi isimlerin yer aldığı film izleyiciler tarafından büyük beğeniyle karşılanmıştı ve bir devam filminin gelip gelmeyeceği merak ediliyordu.

Feyyaz Yiğit ve Ali Atay başta olmak üzere orijinal kadronun geri döneceği devam filminin çekimlerinin önümüzdeki yılın bahar aylarında başlaması planlanıyor. Filmin Disney+'ta yayınlanacağı tarih ise 2023 sonbaharı olarak açıklandı.

Ölümlü Dünya
2018
Ölümlü Dünya
Aksiyon / Komedi107 dk

Yönetmen: Ali Atay
Nesillerdir Haydarpaşa Garı'nda Anadolu Tat Lokantası'nı işleten Mermer Ailesi, sekiz kişiden oluşan geniş bir ailedir. Kendi halinde, sade bir yaşamları olan bu insanların durumları biraz karışıktır. Bu ailenin, uzun zamandır gizledikleri bir de sırları...
7.6 (31,963 Oy)

Kaynak: Beyazperde


YorumunuzForumdan Benzer BaşlıklarTürkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film