Giriş Kayıt

Marvel'a Göre Avengers: Endgame Son Avengers Filmiydi


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 19 Şubat 2022 18:14

394 

resim

Marvel başkanı Kevin Fiege'e göre Avengers Endgame son Avengers filmiydi, Fiege Avengers üyelerinin tekrar bir araya gelmesine karşı mesafeli.

Marvel başkanı Kevin Fiege'e göre Avengers Endgame son kez Avengers üyelerini bir araya getiren filmdi. Fiege'e göre, Marvel evrenindeki bütün süper kahramanların böylesine bir araya geldiğini tekrar görmemiz pek mümkün değil. 2019 yılında vizyona giren Avengers: Endgame, Infinity Saga'yı, yani o döneme kadar Marvel Sinematik Evreni içerisinde yayınlanan bütün filmlerin hikayesini sonuca bağlamıştı.

Kevin Fiege, Eternals'ın yapım sürecini anlatan Disney Plus belgeselinde şu ifadeleri kullanmış:
Alıntı:
"Marvel Stüdyoları ve Marvel Sinematik Evreni 10.cu yıllarını geride bıraktılar ve yayınlanan son Avengers filmi ile, 22 filmlik Infinity Saga serisini tamamladık. Bu aşamadan sonraki amacımız, yeni karakterler ve hikayeler ile taze bir başlangıç yapmak ama aynı zamanda Marvel çizgi romanlarındaki en zengin mitolojik kısımlara doğru bir yolculuk yapmak."

Fiege, Avengers'ı bir daha beyaz perdede görme ihtimalimize kapıyı kapatmış olsa da, daha önceki bir röportajında Endgame'in ardından yeni bir Avengers hikayesine başlamak için şimdilik erken olduğunu ancak konu üzerinde çalışmaya çoktan başladıklarını belirtmişti. Bu yüzden Kevin Fiege'in, Infinity hikayesi ile oluşturulan Avengers ekibini kastettiği düşünülebilir.

Marvel Sinematik Evreni, 30 Mart'ya Disney Plus'da yayınlanacak olan Moon Knight ve 6 Mayıs'ta beyaz perde'de vizyona girecek olan Doctor Strange in the Multiverse of Madness ile devam edecek.

Avengers: Endgame
2019
Avengers: Endgame
Aksiyon / Macera / Dram181 dk

Yönetmen: Anthony Russo, Joe Russo
Avengers: Sonsuzluk Savaşı'nın ardından pek çok süper kahraman küle dönüşmüştür. Doktor Strange, Gamora, Drax, Mantis, Örümcek-Adam, Black Panther, Bucky Barnes, Groot, Scarlet Witch, Vision, Star Lord, Maria Hill, Wasp ve Nick Fury gibi pek çok kahraman,...
8.4 (1,139,471 Oy)

Kaynak: Merlin'in Kazanı


YorumunuzForumdan Benzer BaşlıklarTürkçe Altyazı © 2007 - 2023