Giriş Kayıt

Kurtuluş Günü 2 Will Smith'e Bağlı


  1. Haberler
  2. Sinema
CruSuS - 27 Ekim 2013 13:46

1081 

"Kurtuluş Günü / Independence Day"in devam filmi için Will Smith'in kadrodaki belirsizliği sebebiyle iki senaryo yazıldı

resim

Roland Emmerich imzalı 1996 yapımı "Kurtuluş Günü / Independence Day"in devam filmi için 2 senaryo hazırlandı. Hangi senaryonun kullanılacağını Will Smith'in kadrodaki yeri belirleyecek.

Fantastik-bilim kurgu filminde Kaptan Steven Hiller'ı canlandıran Will Smith'in devam filmi "Kurtuluş Günü 2 / Independence Day 2"da da yer alıp almayacağı hala kesinlik kazanmadı. The Playlist'e konuşan yönetmen Roland Emmerich, bu sebeple film için iki senaryo hazırlandığını açıkladı. Senaryolardan birinde Kaptan Steven Hiller bulunurken, öbüründe bu karakter yer almıyor. Ayrıca sadece bir filmin planlandığını açıklayan Emmerich üçleme bir seri yaratmayı düşünmediklerini söyledi. Emmerich, "4 yılımı bu film hakkında düşünerek geçirdim. Bu film uzaylılar hakkında. Bir seriye dönüşmeyecek" diye konuştu. Filmin yapımında oyuncular, bütçe ve planlama gibi konuların her gün yeni bir savaş haline geldiğini söyleyen yönetmen yine de gidişatın iyi olduğunu belirtti. İlk filmde Başkan Thomas J. Whitmore rolünü üstlenen Bill Pullman ve David Levinson rolünü üstlenen Jeff Goldblum'un da 2. filmde yer almaları bekleniyor.

"Kurtuluş Günü 2 / Independence Day 2" filminin 3 Temmuz 2015 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor.Milliyetsanat


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2024