Giriş Kayıt

Kült Salon Oyunu 'Space Invaders' Film Oluyor!


  1. Haberler
  2. Sinema
McFly - 12 Temmuz 2011 14:52

1913 

resim


'Transformers'ın yapımcısından yeni bilim-kurgu...2010 Mart ayında sinema hakları Warner Bros. tarafından satın alınan 1978 tarihli klasik salon oyunu 'Space Invaders'ı sinemaya uyarlamak için çalışmalara başlandı. 'Transformers' serisi ve 'G.I. Joe: Kobra’nın Yükselişi (G.I. Joe - Rise of Cobra)'nin yapımcısı Lorenzo di Bonaventura'nın arkasında olduğu proje şimdi senaristini arıyor... Uzaylılardan ve uzay gemilerinden kaçıp onları vurmaya çalıştığınız oyunda tüm eski oyunlarda olduğu gibi karakter derinliği ve hikâye eksikliği dikkate alındığında senaristin işinin zor olduğunu söyleyebiliriz.


Yılların eskitemediği, Guinness Rekorlar Kitabı'na bile girmeyi başaran oyunun sinema projesi henüz emekleme aşamasında, bu yüzden ekip şimdilik oyun için bir atmosfer kurma telaşında. Oyunun arkasına dayanacağı bir evren yaratılıp senaryo yazıldığında yönetmen ve oyuncu arayışlarına başlanması planlanıyor.


Seyircinin eski salon oyunlarını sinemada görmek isteyeceği gibi bir düşünceye kapılan yapımcı Lorenzo di Bonaventura'nın bunun dışında yine kült oyunlardan 'Asteroids'i de sinemaya taşımak istediği biliniyor..
.


kaynak:beyazperde

Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film