Giriş Kayıt

Korku ve Gerilim Filmi Escape the Field'dan Fragman Yayınlandı


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 20 Nisan 2022 17:13

650 

resim

Lionsgate, yeni aksiyon gerilim filmi "Escape the Field"ın ilk fragmanını yayınladı. Güney Kore yapımı hit Netflix dizisi "Squid Game"i andıran hatta gizemli bir mısır tarlasında geçen Squid Game olarak tarif edilen film karanlık atmosferiyle dikkat çekiyor.

Emerson Moore tarafından yönetilen "Escape The Field", bir mısır tarlasının ortasında uyanan bir grup yabancıyı merkezine alıyor. Birbirini tanımayan bu insanlar, her birine rastgele bir nesne verildiğini keşfettiklerinde gizem daha da derinleşiyor ve ister istemez bir ekip olarak çalışmak zorunda kalıyorlar.

Filmin başrolünü "A Walk to Remember", "The League of Extraordinary Gentlemen" gibi filmlerden tanıdığımız Shane West üstleniyor. Oyuncu kadrosunda ayrıca "The Umbrella Academy"den Jordan Claire Robbins ve "Sons of Anarchy"den Theo Rossi ile Elena Juacto, Tahirah Sharif ve Julian Feder yer alıyor.

Fragmanda kendilerini ürpertici bir tarlanın ortasında bulan altı yabancının, ellerinde silah, kibrit, el feneri gibi nesnelerle uyandıklarını görüyoruz. Nerede olduklarını ve daha da önemlisi neden orada olduklarını çözmeye çalışan bu uyumsuz grup kısa süre içinde gizemli güçler tarafından bir bir avlandıklarını fark ediyor ve gece yarısı aniden ortaya çıkan takım elbiseli bir adamın da dahil olduğu gizemi çözmeye çalışıyorlar. Filmin ülkemizdeki vizyon tarihi henüz belli değil.


Escape the Field
2022
Escape the Field
Gerilim89 dk

Yönetmen: Emerson Moore
Birbirini tanımayan altı kişi, uyandıklarında kendilerini bir tarlada bulur. Çok geçmeden onlar, gizemli bir şeyin peşlerinde olduğunu fark eder. Görünüşte zararsız nesnelerle silahlandırılan altı kurban, içine düştükleri kabustan kurtulmak için birlikte...


Kaynak: Beyazperde


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2023