Giriş Kayıt

Komedi Filmi Home Sweet Home Alone'dan Fragman Yayınlandı


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 14 Ekim 2021 16:23

534 

resim

Noel tatilinden önceki geceydi ve eğlence tüm hızıyla devam ediyordu. Aile, tatil için ayrıldı ama küçük bir şeyi unuttu! Disney+, 20th Century Studios'un Evde Tek Başına tatil filmi serisini yeniden tasarladığı Home Sweet Home Alone'un resmi fragmanını yayınladı. Aisling Bea, Kenan Thompson, Tim Simons, Pete Holmes, Devin Ratray, Ally Maki ve Chris Parnell ile birlikte Ellie Kemper, Rob Delaney ve Archie Yates başrolde.

Yates Ailesi, tatil için Japonya'dayken geride kalan yaramaz ve becerikli genç bir çocuk olan Max Mercer'ı izliyoruz. Daha sonra, paha biçilmez bir yadigarı geri almaya çalışan evli bir çift, gözlerini ailenin evine diktiğinde, onu izinsiz girenlerden korumak Max'e düşüyor.

Dan Mazer, Mikey Day & Streeter Seidell'in senaryosundan filmi yönetiyor. Yapımcılığı Hutch Parker ve Dan Wilson, yürütücü yapımcılığını Jeremiah Samuels üstleniyor. 1990'da Hugues tarafından kaleme alınan ve Macaulay Culkin'in başrolde oynadığı Chris Columbus'un yönettiği komediyle başlayan Evde Tek Başına serisinin önceki beş bölümü Fox'taydı ve John Williams'ın müziklerive orijinal şarkısı için iki Oscar adaylığı kazandı.

Disney Plus, bu proje dışında ayrıca Cheaper By the Dozen, Night at the Museum ve Diary of a Wimpy Kid gibi Fox filmlerinin yeni versiyonları üzerinde çalışıyor. Home Sweet Home Alone, 12 Kasım'da yalnızca Disney+'ta prömiyer yapacak.


Home Sweet Home Alone
2021
Home Sweet Home Alone
Komedi / Suç / Aile93 dk

Yönetmen: Dan Mazer
Küçük bir çocuk olan Max Mercer, ailesi Japonya'da tatildeyken evde tek başına kalır. Bu sırada evli bir çift, Mercer ailesinden paha biçilmez bir yadigarı geri almaya çalışır. Onlar eve izinsiz bir şekilde girmeye çalışırken, onları evden uzaklaştırmak...


Kaynak: Beyazperde


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film