Giriş Kayıt

Kevin Hart da Sertleşiyor


  1. Haberler
  2. Sinema
Sinigami - 11 Aralık 2012 13:18

1795 

resim

Geçtiğimiz haftalarda Warner Bros. ile işbirliği yapan yapım şirketi Gary Sanchez yeni bir komedi projesi üzerinde çalışmalara başladı. Başrolünde Will Ferrell‘ın yer alacağı ve “Get Hard” adını taşıyacak olan filmin oyuncu kadrosuna aktör Kevin Hart da katıldı.

Senaryosunu Jay Martel ile Ian Robert‘ın yazdığı film zengin bir banka yöneticisinin öyküsünü anlatacak. İşlemediği bir suçtan dolayı suçlanan ve mahkeme tarafından cezaya çarptırılan adam maksimum güvenlikli bir hapishaneye nakledilecektir. İçine düştüğü bu zor durumdan kurtulmanın yollarını arayan Ferrell kendisine yardım etmesi için arabasını yıkattığı Hart’tan yardım ister. Hart’ın görevi, özgür geçen son 30 gününde Ferrell’ın karakterini sert bir adam haline getirerek, hapishane koşullarına hazırlamaktır.

Filme yeni katılan isimlerden Kevin Hart, bugüne kadar rol aldığı “Korkunç Bir Film” serisinin üçüncü ve dördüncü filmlerinin yanı sıra “40 Yıllık Bekar” ve “Epic Movie” gibi filmlerle de tanınıyor. Oyunculuğun yanı sıra senaristliğe de devam Hart, geçtiğimiz yıl başrolünü oynadığı “Laugh at My Pain” adlı filmi kendi yazmıştı.


Kaynak:Sinemakulubu


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2023