Giriş Kayıt

Kevin Hart Başrollü Fatherhood'un Fragmanı Yayınlandı


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 13 Mayıs 2021 01:17

336 

resim

Netflix yapımı Fatherhood'dan fragman paylaşıldı.

Ünlü ve tartışmalı komedyen Kevin Hart'ın başrolünde yer aldığı Netflix filmi Fatherhood'dan fragman paylaşıldı. Film, "Bir Eksik" adıyla ülkemizdeki izleyicilerinin karşısına çıkacak. Vizyona girmesi planlanan Fatherhood'un hakları, coronavirüs nedeniyle Netflix'e geçiş yapmıştı.

Hem yönetmenliğini hem de senaristliğini Paul Weitz'in üstlendiği Fatherhood'dan yeni detaylar paylaşıldı. Film, gösterime girmek için hazırlık yapıyor. Weitz'i Fatherhood ile babalık konusunda kesişen About A Boy filmi sayesinde tanımıştık. Filmin oyuncu kadrosunda Kevin Hart'ın yanı sıra 12 Yıllık Esaret, Star Trek, See gibi yapımların başarılı oyuncusu Alfre Woodard; Get Out, Bird Box, Tag gibi filmlerin yıldızlarından Lil Rel Howery; DeWanda Wise, Anthony Carrigan, Paul Reiser gibi isimler yer alıyor.

Fatherhood, bir anı kitabından uyarlandı. Matthew Logelin'in yazarı olduğu ve 2011 yılında yayınlanan anı kitabı "Two Kisses for Maddy: A Memoir of Loss and Love", yazarın kızıyla olan ilişkisini anlatıyor. Logelin ve kızı Madeline'ın iki aylığına Hindistan'a taşınmak zorundadır. Logelin, kızının annesinden ayrı yaşamak zorunda kaldığı bu dönemde babalık konusunda büyük bir mücadele vermek zorunda kalacaktır.

Filmde ise bu konu biraz daha değişmiş olarak karşımıza çıkacak. Kızının doğumundan bir gün sonra karısının beklenmedik ölümü ile sarsılan bir baba kızını büyütmeye çalışıyordur. Fatherhood 18 Haziran'da Netflix'teki yerini alacak.


Fatherhood
2021
Fatherhood
Komedi / Dram109 dk

Yönetmen: Paul Weitz
Matthew Logelin'in yazarı olduğu ve 2011 yılında yayınlanan anı kitabı Two Kisses for Maddy: A Memoir of Loss and Love'dan uyarlanan film, Logelin ve kızı Madeline'ın iki aylığına Hindistan'a taşınmasını anlatıyor. Logelin, kızının annesinden ayrı yaşamak...
6.6 (41,652 Oy)

Kaynak: Beyazperde


YorumunuzForumdan Benzer BaşlıklarTürkçe Altyazı © 2007 - 2023