Giriş Kayıt

James McAvoy ve Bruce Willis’li “Glass”tan Yeni Posterler Geldi!


  1. Haberler
  2. Sinema
MarcoMehmet - 07 Ocak 2019 13:19

654 

resim

resim

resim

2000 yapımı “Ölümsüz” ve 2016 yapımı “Parçalanmış” ile aynı evreni paylaşan gizem ve gerilim filmi “Glass”tan üç yeni poster görücüye çıktı.

Yeni nesil “X-Men” serisinin Charles Xavier'ı olarak tanınan BAFTA ödüllü İskoç aktör James McAvoy’un 23 alter kişilikle yaşayan Kevin Wendell Crumb'ı, "Ölümsüz"deki baş kahramanlar olarak usta oyuncu Bruce Willis'in David Dunn'ı ve Hollywood'un meşgul yıldızlarından Samuel L. Jackson’ın Elijah Price'ı canlandıracağı devam filminde, “Parçalanmış”ta, Crumb'ın elinden kurtulmayı başaran tek genç kız Cassie'yi canlandıran, “The Witch” filmi ile yıldızı parlayan Anya Taylor-Joy, Dunn'ın oğlu rolündeki Spencer Treat Clark, Price'ın annesi rolündeki Charlayne Woodard ve “American Horror Story” dizisinin yıldızı Sarah Paulson da yer alıyor.

“Altıncı His”, “İşaretler” ve “Ziyaret” gibi filmler ile tanınan iki Oscar adayı usta yönetmen M. Night Shyamalan’ın yönetmen koltuğuna geçtiği filmde David Dunn, Kevin Wendell Crumb'ın parçalanmış kişiliklerinden biri olan ve en tehlikelisi olarak öne çıkan The Beast'in peşine düşüyor. Bu kovalamaca sırasında Mr. Glass'ın gölgesi de yavaş yavaş kendini göstermeye başlıyor. Glass'ın bildiği kimi sırlar iki adam için de kritik düzeyde önem kazanıyor. Bir noktada bu üç tehlikeli adam, aynı hastanenin koridorlarlarında bir araya geliyor.

“Glass” ülkemizde 18 Ocak tarihinde vizyona girecek.

Kaynak:Beyazperde

Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2024