Giriş Kayıt

Indie Korku Filmi Sator'dan Ürpertici Bir Fragman Yayınlandı


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 16 Aralık 2020 15:01

393 

resim

Orijinal bir fikirle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan korku filmi "Sator"dan bir fragman paylaşıldı. Düşük bütçeli çekimleriyle indie bir film olan Sator, The Witch benzeri bir temayı kendine seçiyor. Söylenenlere göre Sator, yönetmen Jordan Graham'in gerçek deneyimlerine dayanıyor. Yönetmenin büyükannesi June Peterson ve olayı yaşayanlar da filme dahil ediliyor.

Sator, Adam adında bir adamın yaşadıklarına odaklanıyor. Adam, ailesi gizemli ölümü üzerine büyük bir şok yaşar. Bu durum onu aile tarihine ve yüzyıllar boyunca tüm neslini avlayan Sator'a yönlendirir. Filmin senaryosu yönetmen Jordan Graham'in ailesinin gerçekten yaşadığı olaylara dayanarak yazıldı. Ailesinin iddialarına göre Sator ile iletişim kurmuşlardı. Ayrıca Sator filminde Graham'in gerçekten çektiği kurgu olmayan görüntüler de yer alıyor.

Jordan Graham, filmi hakkında şu sözleri sarf etti: "Sator benim için çok kişisel. Doğaüstülükle çevrili akıl hastalığı ile ailemin karanlık geçmişini deşiyor. Belgesel ve kurgunun iç içe geçmesi için ev yapımı videolar kullanıldı." Sator'un oyuncu kadrosunda Michael Daniel, Rachel Johnson, Aurora Lowe, Gabriel Nicholson, June Peterson gibi isimler bulunuyor.

Sator, 9 Şubat 2021'de VOD olarak gösterime sunulacak.


Sator
2019
Sator
Korku85 dk

Yönetmen: Jordan Graham
Adam, ıssız bir ormandaki kulübede yaşayan yalnız bir adamdır. Ailesinin gizemli bir şekilde öldürülmesinin ardından Adam, yaşananlara anlam verebilmek için ailesinin geçmişini araştırmaya başlar. Yaptığı araştırmalar sonucu Adam’ın yolu nesilden...


Kaynak: Beyazperde


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2023