Giriş Kayıt

Hulu Yapımı The Ultimate Playlist Of Noise'dan Fragman Yayınlandı


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 18 Aralık 2020 16:56

472 

resim

Hulu orijinal filmi "The Ultimate Playlist Of Noise"dan fragman paylaşıldı. Bennett Lasseter'ın yönetmen koltuğuna oturduğu film, bir hastalık teşhisiyle hayatı alt üst olan bir lise öğrencisinin hayatına odaklanıyor. Filmin karşımıza çıkan eğlenceli fragmanında tüm hayatı müzikten ibaret olan Marcus Lund'ın yaşadıklarını izliyoruz.

Romantizm, komedi ve dramı bir araya getiren The Ultimate Playlist of Noise'ın konusu ise şöyle: Lise son sıınıf öğrencisi olan Marcus, hayatının tamamen değişmesine neden olacak bir haber alır. Marcus, bir beyin ameliyatına girmesi gerektiğini ve ameliyat sonucu işitme yetisini kaybedeceğini öğrenir. Bu haber üzerine genç adam, kaderinin kontrolünü ele alarak en sevdiği seslerden oluşan bir çalma listesi kaydetmeye karar verir.

Gençlik filmi The Ultimate Playlist of Noise'ın başrolünü Euphoria'dan tanıdığımız Keean Johnson üstleniyor. Filmde Johnson'a The Handmaid's Tale'in yıldızlarından Madeline Brewer eşlik ediyor. Ayrıca filmin oyuncu kadrosunda Oliver Cooper, Ariela Barer, Ian Gomez gibi isimler yer alıyor. The Ultimate Playlist of Noise'ın senaryosunu Mitchell Winkie kaleme aldı. Yönetmenlikte ise ilk uzun metraj filmini hayata geçiren Bennett Lasseter'ın imzası bulunuyor.

Jeremy Garelick, Michael Schade, Ryan Bennett, Will Phelps gibi isimlerin yapımcılığını üstlendiği The Ultimate Playlist of Noise'ın Hulu'daki izleyicileriyle 15 Ocak 2021 tarihinde buluşması bekleniyor.


The Ultimate Playlist of Noise
2021
The Ultimate Playlist of Noise
Komedi / Dram / Müzik99 dk

Yönetmen: Bennett Lasseter
Lise son sıınıf öğrencisi olan Marcus, hayatının tamamen değişmesine neden olacak bir haber alır. Marcus, bir beyin ameliyatına girmesi gerektiğini ve ameliyat sonucu işitme yetisini kaybedeceğini öğrenir. Bu haber üzerine genç adam, kaderinin kontrolünü...


Kaynak: Beyazperde


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film